Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Co się dzieje na wxv.pl
Autor Wiadomość
usia 

Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 106
Wysłany: 2009-12-29, 19:23   Co się dzieje na wxv.pl
  


Chyba przed wczoraj nie miałam dostępu na serwer wxv.pl nie wiem ile czasu fora były niedostępone, dzisiaj również przez jakiś czas było to samo na wxv.pl łącznie z brakiem dostępu do supportu... poza tym ładowanie strony .. zanim coś otworzę (dział, temat) dość długo czekam aż się załaduje, to samo jak jestem tutaj .. chyba coś nie tak na serwerze ..

Jesli chodzi o ładowanie myślałam że, wina leży po stronie mojej przeglądarki dlatego spr jak się sprawa ma na 3 .. Internet Explorer , Mozilla Firefox , Opera .. tak samo na każdej ..
Proszę o dop ponieważ martwię się o forum :(
 
     
Szogi1910 

Wpisz dowolną liczbę: 1
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 938
Wysłany: 2009-12-29, 19:37   
  


Mozliwe ze czasowe jakies przeciazenia. Trzeba czekac na michala wypowiedz bo on jedyny ma dostep do statyk serwera
_________________
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2009-12-29, 19:38   
  


usia, wczoraj i dzisiaj rano był pad serwera, obecnie szukam przyczyny [podejrzane moduły zostały wyłączone i zobaczymy co będzie jutro].

Co do ładowania forów wszystko zależy od obciążenia przez większość dnia jest ono na poziomie unormowanym.

Niestety są godziny gdy nagle na wielu forach pojawiają się nowe osoby przez co serwer troszkę spowalnia.

Myślę że jeszcze przed nowym rokiem wprowadzę nową wersje silnika hostingu która przede wszystkim powinna powodować mniejsze obciążenie baz danych.
 
     
usia 

Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 106
Wysłany: 2009-12-29, 22:01   
  


Dziękuję Michał za odpowiedż .. miejmy nadzieję że, będzie ok z wxv (wiem że, czasami coś się dzieje i, nie jest to zależne od nas min. od ciebie) .. troszkę się boję.. mój strach wynika z tego że, kiedyś straciłam swoje fora i, taki pech że, az 2 razy .. stare dzieje lecz ślad pozostał czyli lęk przed utratą ... raz jeszcze thank za odp
 
     
monam 

Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 31
Wysłany: 2009-12-29, 22:05   
  


No mam nadzieję,że wreszcie się to uspokoi, bo miało być dobrze po przeniesieniu na nowy serwer a tu nadal porażka.
 
     
usia 

Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 106
Wysłany: 2009-12-30, 15:10   
  


monam, bylo ok po przeniesieniu .. na czas obecny nie zauważyłam nic złego ..
czyli chyba już ok ..
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 8

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test