Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[Zlece] Lekkie zmodyfikowanie Generatora Online !
Autor Wiadomość
grangames

Wpisz dowolną liczbę: 12
Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 7
Wysłany: 2015-07-19, 20:31   [Zlece] Lekkie zmodyfikowanie Generatora Online !
  


Witam !

Oferta ta jest dla osób które znają się na takich dziedzinach jak HTML, JavaScript itp. Posiadam projekt generatora online. Poniżej przedstawiam jego działanie obecne:

https://www.youtube.com/watch?v=nMrSpGf5Aqg

Szukam osoby, która będzie potrafiła mi lekko ten projekt zmodyfikować. Już tłumaczę czego dokładnie będę potrzebował. A więc po kliknięciu w "Start The Installation" chciałbym aby pokazała się jeszcze jedna podstrona w której użytkownik będzie musiał zaakceptować warunki licencyjne gry itp itd aby mógł iść dalej. Następnie po zaakceptowaniu warunków rozpocznie się "niby" pobieranie gry. Po pobraniu gry użytkownikowi pokazuję się podstrona z informacjami instalacyjnymi i tutaj również będę potrzebował zmiany. Chodzi mi o opcję "Select Installation directory" chciałbym aby użytkownik mógł wskazać niby miejsce docelowe gdzie gra ma zostać zainstalowana bo na chwilę obecną jest tylko możliwość wpisywania ścieżki. Następna lekka zmiana to wydłużyć troszkę proces instalacji + dodać komendy które będą wiarygodne że gra faktycznie jest instalowana. I to by było na tyle. Oczywiście zapomniałem powiedzieć że Generator ten będzie nie działającym generatorem jedynie ma stwarzać wrażenie wiarygodnego i dlatego wszelkie sugestię również są mile widziane. Więcej informacji udzielę po skontaktowaniu się z moją osobą.

Podsumowując ten generator albo inaczej skorzystanie z tego generatora pozwoli "niby" użytkownikowi pobrać i zainstalować na swoim komputerze pełną wersje gry na PC.

Dla osoby, która faktycznie zna się na tego typu projektach to będzie chwila roboty dlatego za tą usługę jestem w stanie zapłacić do 50 zł.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt E-mail: grangamess@gmail.com

Pozdrawiam
 
     
grangames

Wpisz dowolną liczbę: 12
Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 7
Wysłany: 2015-07-21, 20:54   
  


Po przeanalizowaniu tematu głębiej podbijam stawkę do 100 zł za wykonanie modyfikacji mojego projektu.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt wyłącznie za pośrednictwem E-mail: grangamess@gmail.com

Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 8

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test