Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Reputacja & "auto-avatary"
Autor Wiadomość
Smuggler 

Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-02-08, 13:06   Reputacja & "auto-avatary"
  


Chciałbym poruszyć sprawę dwóch rzeczy, a mianowicie Reputacji i Auto-avatarów. Wszystko będzie zawarte w tym poście, bo przecież po co dwa? A więc o wszystkim dowiecie się, czytając dalszą część.

Reputacja

Od pewnego czasu zastanawiałem się nad tym modem. Przeglądając hostingi możliwe jest to tylko na serwerach dedykowanych/zakupionych albo na hostingu pun.pl.
Reputacja przydałaby mi się na stronę. A dlaczego? Ponieważ moja strona to gra Play By Forum, a reputacja urozmaiciłaby stronę i z pewnością przyciągnęła odwiedzających. A jeśli chodzi o PBF'y: np. gdy gracz zrobi coś dla "dobra", dostanie dodatni punkt reputacji, natomiast jeśli zrobi coś złego, ujemny punkt. Wystarczyłoby tylko zamieszczenie Reputacji pod avatarem z możliwością edytowania wartości tylko przez administrację i osoby upoważnione.
Aha, i jeszcze jedno. Żeby nie było - nie chcę by za reputację robiły punkty "pomógł" czy "piwa". Bo to ani nie pasuje do klimatu, ani nie da się odjąć.

Auto-avatar

Szczerze mówiąc nie wiem jak to się nazywa. Lecz wiem jak powinno działać. Fajnie by wyglądało, gdyby gracz po napisaniu pewnej ilości postów może wybierać pomiędzy kilkoma avatarami. Każdy z nich mówiłby o stopniu zaawansowania gracza i ładnie by to wyglądało. Może to przypomina względem automatycznego ustawiania obrazki do rang, lecz tych drugich nie można zmienić.
Nie wiem, jak to mogę dokładniej opisać, ale jeśli ktoś nie będzie rozumieć z chęcią takiemu osobnikowi wytłumaczę. ;-)
 
     
Cabriio 
Webmaster


Wiek: 27
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 368
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-02-08, 15:02   
  


Smuggler, co do reputacji to nie ten skrypt ;) Po za tym już jasno pisane było, że administracja nie wgrywa dodatkowych modyfikacji ponieważ wszyscy chcą aby ich fora chodziły szybko. To samo z tymi auto-avatarami.
Ja chciałbym przypomnieć iż fora internetowe nie służą jako typ gry czy czegoś w tym stylu i jestem przeciwny czemuś takiemu. Są one do prowadzenia dyskusji na dany temat, bądź właśnie udzielania pomocy itp.
_________________
Nie udzielam pomocy po za forum!
 
 
     
LOA 
Zwykły User ...


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 365
Skąd: Nie wiadomo
Wysłany: 2011-02-08, 15:28   
  


W phpbb by przemo,jak i wielu innych skryptach forumowych można zrobić to wszystko,co na tym innym skrypcie.Reputacja też jest.
Ale jak już wspominał Cabriio takie modyfikacji tak by obciążały fora,że w ogóle nie dałoby się ich użytkować. Znam niektóre hostingi,gdzie możesz włączyć "Piwo",itp.,serwery forami praktycznie nie są przeciążone,a "muli" forum jak nie powiem co ...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.01 sekundy. Zapytań do SQL: 8

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test