Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiony, darmowy skrypt na fora.

Twój ulubiony, darmowy skrypt na forum ?
phpBB3
0%
 0%  [ 0 ]
phpBB by Przemo
73%
 73%  [ 11 ]
punBB
0%
 0%  [ 0 ]
MyBB
6%
 6%  [ 1 ]
Simple Machines Forum
13%
 13%  [ 2 ]
miniBB
0%
 0%  [ 0 ]
Inny (jaki?)
6%
 6%  [ 1 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
LOA 
Zwykły User ...


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 365
Skąd: Nie wiadomo
Wysłany: 2011-05-20, 17:41   Ulubiony, darmowy skrypt na fora.
  


Witajcie drodzy użytkownicy !

Chciałbym się dowiedzieć, jaki jest Wasz ulubiony skrypt na forum. Nie uwzględniłem tu płatnych skryptów, typu IPB,vBulletin, itp. - tylko darmowe.
Oczywiście wszystkich do ankiety nie mogłem "wepchnąć", więc jakbym o jakimś popularnym skrypcie zapomniał, napiszcie mi.

Oto lista, których jednak uwzględniłem:

1.phpBB3
2.phpBB by Przemo
3.punBB
4.MyBB
5.Simple Machines Forum
6.miniBB


Wybór prosiłbym uzasadniać.


Moim zdaniem ...

Simple Machines Forum - Bezpieczny, ładnie wygląda, prosty w obsłudze.
Swoją drogą Mich@ł, jakbyś planował rozwój hostingu, to może z SMF'em byś "założył" ? :>

Pozdrawiam
LOA

P.S.

Może temat nie zostanie usunięty i co najważniejsze, ktoś w nim odpowie :).
 
 
     
buzz 

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 213
Wysłany: 2011-05-21, 21:24   
  


Mi też podoba się SMF . ;)
 
 
     
Piotr5286 
witam cie!

Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 12
Skąd: jestem?
Wysłany: 2011-06-22, 11:05   
  


Przemo ponieważ jest najlepszy na fora w polsce, Mozna do niego wracać najwiecej modów oraz ma miejsce na skrypty.
 
     
LOA 
Zwykły User ...


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 365
Skąd: Nie wiadomo
Wysłany: 2011-06-22, 13:07   
  


Cytat:
Przemo ponieważ jest najlepszy na fora w polsce


Ciekawe. Przepełniony dodatkami, ciężki Przemo kiedyś, za czasów phpBB2 może i był "fajny". Liczne modyfikacje, od razu wbudowane, większość w ogóle nie potrzebna.
Na małe fora może i nie jest taki zły, ale jeżeli myślimy o czymś większym, należałoby zainwestować już w te niekomercyjne skrypty.
Szanuję p. Przemysława za to co zrobił, ale nie jest to do końca takie dobre.
Zmieniłbym głos z SMF na Mybb, ale już nie mogę (tak to jest jak się na coś głosuje, a reszty się nie zna)
 
 
     
Zero 

Wpisz dowolną liczbę: 444
Dołączył: 05 Paź 2009
Posty: 265
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2011-06-22, 15:55   
  


LOA napisał/a:
Przepełniony dodatkami, ciężki Przemo kiedyś, za czasów phpBB2 może i był "fajny".


To może wykażesz w czym ta reszta darmowych skryptów jest lepsza od Przema. Bo na razie coś próbujesz udowodnić, powielając wytarte slogany.

No to dawaj w punktach, czym ta reszta tak góruje. Zobaczymy ile punktów będziesz w stanie obronić. :->
 
     
LOA 
Zwykły User ...


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 365
Skąd: Nie wiadomo
Wysłany: 2011-06-22, 18:26   
  


Zero, czy Ty na każdym kroku musisz kogoś krytykować i dążyć do tego, że Ty masz racje ? Myślisz, że co ja jestem, że Ci mam na każdą Twoją zachciankę odpisywać ... ?

Poczytaj: http://webhostingtalk.pl

Zacznijmy od tego:
Cytat:
Na małe fora może i nie jest taki zły, ale jeżeli myślimy o czymś większym, należałoby zainwestować już w te niekomercyjne skrypty.


i na tym skończmy. Po prostu skończ takie, jakby to powiedzieć dokazywanie innym, bo Ty tu jesteś fajny. Nie dyskutujmy już o tym (jak masz coś do powiedzenia, napisz na PW, ale Ty oczywiście musisz się wszystkim pochwalić publicznie i pokazać jaki Ty to jesteś fajny).

Najgorszy minus for dyskusyjnych - Zawsze znajdzie się taki Zero i LOA ... Na każdym "normalnym" (chodzi mi tu o to, że chociaż kilka osób na nich pisze) forum istnieje takich dwóch (bądź więcej) typów, którzy "dowalają" sobie jak tylko potrafią.
Jakoś to się nazywało, ale nie pamiętam dokładnie ... Potem poszukam w wikipedii ;).

Zero - skończmy to już, tyle.
LOA
 
 
     
Zero 

Wpisz dowolną liczbę: 444
Dołączył: 05 Paź 2009
Posty: 265
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2011-06-22, 19:08   
  


Czyli zakładasz temat, jeździsz po Przemie jak po burej suce i jak ktoś ma na ten temat inne zdanie i zada ci niewygodne pytanie to jest ba :?: :->

LOA napisał/a:
Zawsze znajdzie się taki Zero i LOA ... Na każdym "normalnym" (chodzi mi tu o to, że chociaż kilka osób na nich pisze) forum istnieje takich dwóch (bądź więcej) typów, którzy "dowalają" sobie jak tylko potrafią.



Pochlebiasz sobie, nie jesteś dla mnie żadnym przeciwnikiem. Nie ta liga mój drogi ... :-P

Wracając do tematu, to oczekuję wyczerpującej wypowiedzi na zadane powyżej pytanie. Jak cie to przerasta to przeproś Przema i poproś o pokutę. :roll:


Dodatkowo:
LOA napisał/a:
Kod:
http://webhostingtalk.pl

To reklama obcego forum, powinna być usunięta, ty ukarany. Tak mówi prawo dżungli. :-|
 
     
LOA 
Zwykły User ...


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 365
Skąd: Nie wiadomo
Wysłany: 2011-06-22, 20:25   
  


A myślałem, że będziesz na tyle inteligentny i napiszesz mi na to PW ...

Cytat:
Czyli zakładasz temat, jeździsz po Przemie jak po burej suce i jak ktoś ma na ten temat inne zdanie i zada ci niewygodne pytanie to jest ba :?: :->


Nie jadę.

Cytat:
Szanuję p. Przemysława za to co zrobił


Powiedziałem tylko, że obciąża mocno serwery (pewnie jak większość tych darmówek, no może oprócz miniBB), wiele serwisów, np. j*n.pl zamyka fora z większą popularnością, bo ich maszyny nie wyrabiają.


Cytat:
Pochlebiasz sobie, nie jesteś dla mnie żadnym przeciwnikiem. Nie ta liga mój drogi ... :-P


Kolejny powód potwierdzający moją teorię. To nie żadna liga, tylko forum dyskusyjne ;).


Cytat:
To reklama obcego forum, powinna być usunięta, ty ukarany. Tak mówi prawo dżungli. :-|


Jak już chodzi o prawa, to za taką dyskusję powinniśmy być oboje odpowiedzialni i ukarani. No niestety, myślisz, że jak spróbujesz mi dowalić i że masz rangę "VIP", to wszystko Ci wolno ? Nawet adminów się każe ... Ty również nie pozostaniesz bezkarny.

Cytat:
Wracając do tematu, to oczekuję wyczerpującej wypowiedzi na zadane powyżej pytanie. Jak cie to przerasta to przeproś Przema i poproś o pokutę. :roll:


Sam sobie na nie odpowiedz...
 
 
     
Zero 

Wpisz dowolną liczbę: 444
Dołączył: 05 Paź 2009
Posty: 265
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2011-06-22, 20:41   
  


LOA napisał/a:
Sam sobie na nie odpowiedz...


Ja znam odpowiedzi, tylko ty chciałeś błysnąć i wyszło ci jak zwykle. żal.pl :lol:

LOA napisał/a:
Powiedziałem tylko, że obciąża mocno serwery


Masz jakieś dowody na to, własne doświadczenie, czy to też gdzieś podsłuchałeś :?:

LOA napisał/a:
Przepełniony dodatkami, ciężki Przemo kiedyś, za czasów phpBB2 może i był "fajny". Liczne modyfikacje, od razu wbudowane, większość w ogóle nie potrzebna.


Dlaczego jest ciężki :?: Na jakiej podstawie twierdzisz że większość modyfikacji jest niepotrzebna :?:

Dowody misiaczku dowody, tu same "mądrości" posłyszane nie wystarczą. :->
 
     
LOA 
Zwykły User ...


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 365
Skąd: Nie wiadomo
Wysłany: 2011-06-22, 21:15   
  


Zero, na prawdę nie mam dzisiaj nastroju na te Twoje idiotyczne posty, w których próbujesz dopiec innym.

Cytat:
Ja znam odpowiedzi, tylko ty chciałeś błysnąć i wyszło ci jak zwykle. żal.pl :lol:


Gdybyś miał wystarczająco dużo kultury, chociaż byś tego nie mówił, jednak za mało jeszcze w gębe dostałeś, więc jesteś strasznie rozgadany.


Cytat:
Masz jakieś dowody na to, własne doświadczenie, czy to też gdzieś podsłuchałeś :?:


I to, i to. Nie wiesz czemu teraz prawie wszystkie większe sieci migrują z Przema na np. phpBB3 ?

Cytat:
Dlaczego jest ciężki :?: Na jakiej podstawie twierdzisz że większość modyfikacji jest niepotrzebna :?:


Bo można się obejść bez nich. Najlepiej samemu instalować dodatki, jakie się chce mieć.


Cytat:
Dowody misiaczku dowody, tu same "mądrości" posłyszane nie wystarczą. :->



W sumie też tak uważam.Ale tak na marginesie, tylko nie misiaczku ;).

Zero, na prawdę skończmy tą "dyskusję" na tym poście i dajmy sobie spokój.
Nie chcę tego robić (pisać), ale mnie do tego prowokujesz, próbujesz, żebym sam siebie ośmieszył, chcesz niszczyć ludzi. Tak daleko nie zajdziesz. Teraz jeszcze pewnie jesteś młody (jak pewnie większość na tym forum), ale kiedyś przyjdzie taki moment (mam nadzieję), że zrozumiesz, co źle robiłeś.
Nie chcę tu Cię pouczać, bo sam, ani nie wyglądam na dorosłego, ani się tak nie zachowuje, ale staram się łatać moje niedociągnięcia, ale Tobie takie Zero (bez obrazy, sam sobie dobrałeś nick) pasuje.
 
 
     
Zero 

Wpisz dowolną liczbę: 444
Dołączył: 05 Paź 2009
Posty: 265
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2011-06-22, 21:48   
  


LOA napisał/a:
Zero, na prawdę nie mam dzisiaj nastroju na te Twoje idiotyczne posty


Aż mi cie żal misiaczku, nie rozpłacz się. :lol:

LOA napisał/a:
Nie wiesz czemu teraz prawie wszystkie większe sieci migrują z Przema na np. phpBB3 ?


Wiesz że nie wiem :shock: Może jednak skoro też nie wiesz czemu to robią, podasz jakieś nazwy tych migrujących sieci. Można wtedy prześledzić powody i drogę migracji, oraz czy dobrze wyszli na takiej zmianie. ;-)

LOA napisał/a:
Najlepiej samemu instalować dodatki, jakie się chce mieć.


To sam wymyśliłeś, czy masz jakieś badania sondażowe na poparcie tej tezy. :?: Nietrudno się domyślić że nie wszystkim pasuję bawienie się w samodzielne instalowanie, tak jak wielu nie odpowiada Linux. To działa na podobnej zasadzie. Tylko czy ty coś więcej widzisz niż koniec własnego nosa. :->

LOA napisał/a:
ale Tobie takie Zero (bez obrazy, sam sobie dobrałeś nick) pasuje.


Masz rację, nie jestem kompletnym idiotą, paru części mi jeszcze brakuje. :lol: Ty się naprawdę ośmieszasz. Serio serio ... :lol:
 
     
LOA 
Zwykły User ...


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 365
Skąd: Nie wiadomo
Wysłany: 2011-06-23, 10:53   
  


Cytat:
Masz rację, nie jestem kompletnym idiotą, paru części mi jeszcze brakuje. :lol: Ty się naprawdę ośmieszasz. Serio serio ... :lol:


I bardzo mi z tego powodu miło.

Cytat:
Tylko czy ty coś więcej widzisz niż koniec własnego nosa. :->


Raczej to powiedziałbym o tobie.

Cytat:
Aż mi cie żal misiaczku, nie rozpłacz się. :lol:


Dziękuję za zrozumienie. Już prawie płakałem na pogrzebie ...


Cytat:
To sam wymyśliłeś, czy masz jakieś badania sondażowe na poparcie tej tezy. :?: Nietrudno się domyślić że nie wszystkim pasuję bawienie się w samodzielne instalowanie, tak jak wielu nie odpowiada Linux. To działa na podobnej zasadzie.


W SMF po prostu pobierasz paczkę, wrzucasz przez panel i tyle, dodatek jest. To mniej niż minuta roboty.

Cytat:
Wiesz że nie wiem :shock: Może jednak skoro też nie wiesz czemu to robią, podasz jakieś nazwy tych migrujących sieci. Można wtedy prześledzić powody i drogę migracji, oraz czy dobrze wyszli na takiej zmianie. ;-)


Cytat:
To reklama obcego forum, powinna być usunięta, ty ukarany. Tak mówi prawo dżungli. :-|


Nie chcę być ukarany na forum.

Cześć
 
 
     
Zero 

Wpisz dowolną liczbę: 444
Dołączył: 05 Paź 2009
Posty: 265
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2011-06-23, 14:28   
  


LOA napisał/a:
Nie chcę być ukarany na forum.


Ciebie nie trzeba karać, kaleki i dzieci nie powinny ponosić tak dużej odpowiedzialności. Dla ścisłości, wystarcza zwykle podać nazwy, nie linki. Bo wiesz, naród nie jest tak głupi jak ty mniemasz i potrafi sobie coś tam wygóglać. ;-)

Wnioskując z tego co pisze powyżej, nie jesteś taki mądry jak próbujesz tu uchodzić. Czytając twoje pozerskie posty można nieźle się ubawić, tak trzymaj misiaczku. :roll: :mrgreen:

Cytat:
W SMF po prostu pobierasz paczkę, wrzucasz przez panel i tyle, dodatek jest. To mniej niż minuta roboty.


Na Przemie masz to już bez wrzucania, czyli co lepsze dla zwykłego użytkownika co nie ma o tym pojęcia :?:
 
     
LOA 
Zwykły User ...


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 365
Skąd: Nie wiadomo
Wysłany: 2011-06-23, 15:13   
  


Cytat:
Na Przemie masz to już bez wrzucania, czyli co lepsze dla zwykłego użytkownika co nie ma o tym pojęcia :?:


Zaczynam od końca Twojej wypowiedzi. Bez wrzucania, ale trzeba zmieniać pliczki, a w SMF'ie nie. Wrzucasz i masz, a to jest na pewno prostsze.


Cytat:
Wnioskując z tego co pisze powyżej, nie jesteś taki mądry jak próbujesz tu uchodzić. Czytając twoje pozerskie posty można nieźle się ubawić, tak trzymaj misiaczku. :roll: :mrgreen:


Dzięki, że dzięki mnie masz trochę rozrywki, to jest na prawdę największy komplement jaki na tym forum usłyszałem.
Nie jestem mądry ? Nawet nie zamierzam.


Cytat:
Ciebie nie trzeba karać, kaleki i dzieci nie powinny ponosić tak dużej odpowiedzialności. Dla ścisłości, wystarcza zwykle podać nazwy, nie linki. Bo wiesz, naród nie jest tak głupi jak ty mniemasz i potrafi sobie coś tam wygóglać. ;-)


Śmiesz mnie nazywać kaleką, albo dzieckiem ? Każdy niech patrzy na siebie, tak będzie najlepiej. Wiem, że robię źle (tutaj po części też) i będę dążył żeby to naprawić, a Ty jeszcze przez długie lata będziesz takim skur*ysynem (za przeproszeniem, bo innych słów nie można było użyć)
 
 
     
Zero 

Wpisz dowolną liczbę: 444
Dołączył: 05 Paź 2009
Posty: 265
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2011-06-23, 16:23   
  


LOA napisał/a:
Śmiesz mnie nazywać kaleką, albo dzieckiem


Nawet bym się nie ośmielił. :mrgreen: Stwierdziłem tylko - "kaleki i dzieci nie powinny ponosić tak dużej odpowiedzialności". Czytać to trza umieć. :->

LOA napisał/a:
Ty jeszcze przez długie lata będziesz takim skur*ysynem (za przeproszeniem, bo innych słów nie można było użyć)


Niewątpliwie starasz się mnie obrazić, by pokryć brak argumentów, ale taki piesek jak ty, to może mi jedynie nogawki poobgryzać. :lol:

LOA napisał/a:
Nie jestem mądry ? Nawet nie zamierzam.


To dobrze że przynajmniej znasz swoje ograniczane. Dobrze by było byś tą wiedzę przeniósł na swoje wypowiedzi. ;-)

Jednak się ośmieszasz, próbując mnie wulgarnie obrażać. Nie tędy droga misiaczku.


Wracając do Przema, to zapytam - co tu robisz jak ten skrypt ci nie pasuje :?: Jest tyle innych z skryptami które ci odpowiadają, ty jedna wolisz Przema, tylko wstydzisz się do tego przyznać. Postępujesz jak gej chcący ukryć swoją orientacje. :roll:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test