Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Forum zamula
Autor Wiadomość
WIDMO 


Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 13
Wysłany: 2011-05-15, 23:38   Forum zamula
  


Witam
Kolejny problem jaki nawiedza moje forum to straszna zmuła. Logowanie jest ok, wejscie w poszczegóny dział nie jest szczytam marzeń, ale ujdzie, natomiast wejście w temat to już masakra. Strona otwiera sie 15sek. Wykluczam predkość neta, próbowałem zastosować kilka przegladarek i też nic. Na innych forach z tym włacznie wszystko śmiga elegancko. Coś chyba jest nie tak z czasem odpowiedzi serwera. Bardzo proszę o sprawdzenie.
Pozdrawiam
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2011-05-16, 21:35   
  


nadal problem wystepuje?
 
     
WIDMO 


Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 13
Wysłany: 2011-05-16, 22:00   
  


Mich@ł napisał/a:
nadal problem wystepuje?


Niestety nadal bez zmian :-(
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2011-05-16, 22:52   
  


WIDMO, stwórz konto tstowe i podeslij mi dane na PW.
 
     
WIDMO 


Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 13
Wysłany: 2011-05-17, 01:55   
  


PW poszło.
Dziękuję i pozdrawiam
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2011-05-19, 16:01   
  


WIDMO, zerkałem na ten problem i szczerze mówiąc nie wiem co to może być. Próbuj optymalizować i synchronizaować bazę. Ew. samo powinno przejść.
 
     
WIDMO 


Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 13
Wysłany: 2011-05-19, 17:39   
  


Mich@ł napisał/a:
WIDMO, zerkałem na ten problem i szczerze mówiąc nie wiem co to może być. Próbuj optymalizować i synchronizaować bazę. Ew. samo powinno przejść.


Mówiąc szczerze, sam się zastanawiam. Trochę mnie to niepokoi, jak dotąd forum nie jest ogólnie dostępne, jednak chcielibyśmy niektóre działy zrobić publiczne, ale w tej sytuacji nie ma to sensu. Jak narazie parunastu użytkowników boryka się z tym problemem, a co będzie jak po upublicznieniu działów będzie ich sporo więcej. Forum jest świeżutkie, a ma już parę setek postów, a co będzie jak ich liczbę będziemy liczyć w tysiącach, okaże się że forum całkowicie stanie ??? Dziwne jest to, ze domenę zakładałem na adres BMW Klub Irlandia, a nie na Klub BMW Irlandia może ten trop coś wyjaśni? Dlaczego samoistnie zmieniło adres strony, jeżeli zakładany przezemnie adres domeny jest wolny? Tak czy inaczej coś jest zle. Może skopiowanie bazy i utworzenie nowej domeny coś da. Niestety jak narazie owa sytuacja wiąże mi ręce jeżeli chodzi o rozwój forum.
Pozdrawiam
 
     
LOA 
Zwykły User ...


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 365
Skąd: Nie wiadomo
Wysłany: 2011-05-19, 18:11   
  


WIDMO, to raczej nie możliwe, żeby adres się przekręcił.
Musiałeś taki wybrać podczas rejestracji.
No, jednak niestety może to być wina samego phpBB by Przemo, niestety to już tak ma :).
 
 
     
WIDMO 


Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 13
Wysłany: 2011-05-19, 20:09   
  


LOA napisał/a:
WIDMO, to raczej nie możliwe, żeby adres się przekręcił.
Musiałeś taki wybrać podczas rejestracji.


LOA z pełnym szacunkiem dla Twojej osoby, ale zawsze staram się myśleć nad tym co robię. Rejestracje przeprowadziłem skrupulatnie i wszystkie rzeczy z tym związane, aczkolwiek jestem tylko człowiekiem. Wspomniałem o tym fakcie teraz, ponieważ po zarejestrowaniu forum hulało dobrze, więc uznałem że nie ma sensu zawracać głowy takim detalem. Jednak z czasem napływania kolejnych postów w tematach, robiło się coraz gorzej, wiec pomyślałem, że należy interweniować. Na tyle ile mogłem wszystko sprawdziłem, jedyne co mnie zastanawia, to własnie przekręcenie adresu.
Pozdrawiam
 
     
WIDMO 


Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 13
Wysłany: 2011-05-25, 09:23   
  


Witam

Chciał bym się dowiedzieć, czy coś już jest wiadomo, dlaczego tak zamula forum? W niedziele było super, ale znowu z dnia na dzień robi się gorzej, w dodatku znalazłem błąd mapy forum
Template->make_filename(): Error - template file not found: sitemap.tpl
Pozdrawiam
 
     
WIDMO 


Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 13
Wysłany: 2011-05-29, 17:54   
  


Ręce opadły mi już całkowicie. Aktualnie nawet nie można otworzyć żadnego tematu, co jest grane Panie @Mich@ł ??????????????? W ustawieniach, jest wszystko ok. Ta sytuacja jest już nie do zniesienia
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2011-05-29, 23:29   
  


WIDMO, jak widzę obecnie forum działa "znośnie". Przynajmniej link http://www.klubbmwirlandia.czo.pl/postlink/18.htm#18 otwiera się od razu bez najmniejszych problemów.

Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia dlaczego Twoje forum tak zwolniło. Jak widzę nie jest to spowodowane brakiem mocy obliczeniowej ponieważ serwer czo.pl jest nie obciążony. Takie przypadki podobne do Twojego już kiedyś miały miejsce na wxv.pl jednak z czasem same przechodziły.

WIDMO napisał/a:
Template->make_filename(): Error - template file not found: sitemap.tpl
Ten błąd nie ma znaczenia, jest to kawestia braku pliku sitemapy w stylu.


Podsumowując, jutro jeszcze przejrzę dokładnie Twoją bazę danych ale raczej na cuda bym nie liczył. I jedynym wyjściem będzie przemęczyć się i cierpliwie czekać.
 
     
WIDMO 


Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 13
Wysłany: 2011-05-29, 23:58   
  


Dziekuje za odpowiedz. Link i forum otwieraja sie ok, shoutbox rowniez dziala poprawnie problem jest z wejsciem w temat. Strona otwiera sie czasami jedna minute a czasami wogule nie i wyskakuje : Critical Error! message_die() was called multiple times Please contact the Administrator. Thank You lub informacja Blad stylu. Przelecialem wszystkie ustawienia, zmienilem styl, ograniczylem do minimum opcje, lecz bez zadnego rezultatu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 5

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test