Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Welcome to Mystic Falls...again!
Autor Wiadomość
Emilly

Dołączył: 03 Lut 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-02-03, 02:05   Welcome to Mystic Falls...again!
  




    23 lipca '95, Reno
    To zabawne, że jest jeszcze coś, co jest w stanie mnie zaskoczyć. To na prawdę śmieszne. A może po prostu wariuje? Całe to polowanie na istoty nadnaturalne i chęć zemsty za Mary, mnie wykańcza więc może mój umysł mnie oszukuje?
    Ale to chyba jest prawdą. Istnieje jeszcze jeden rodzaj wampirów. Jest to w ogóle mozliwe? A jesli tak, to w jaki sposób?Nikt nic nie wie, więc może to nie wampir?
    Przecież te, które spotkałem w San Francisco były dzikie, pozbawione zahamować i wrażliwe na światło dzienne. Ale nie ten tutaj, w Reno. Ona jest inna niż tamte, nie tylko psychicznie ale i fizycznie. Obserwuje ją od kilku dni, od chwili gdy wyssała życie z tamtego biedaka. I chodzi normalnie po słońcu, jakby była człowiekiem. Ale nie jest, a ślady ukąszeń wskazują tylko na jedno...

Katherine wpatrywała sie w koślawe litery, uśmiechając się nikle pod nosem, na wspomnienie nadgorliwego łowcy, który polował na nią kilka lat temu. Był inny niż ci, których poznała do tej pory. John Winchester był w pewien sposób zafascynowany jej odkryciem, a to znaczyło, że są ludzie którzy posiadają wiedzę o różnych istnieniach, ale nie wiedzą o TYCH wampirach. Dlatego go nie zabiła. Dlatego zauroczyła go, wyciągając z niego całą wiedzę na temat potworów, dlatego o niej zapomniał, by nie rozpowiedział dalej o tym, że jest coś jeszcze. Ale ona nie zapomniała o nim, ani o tym, o czym mówił. I nigdy nie sądziła, że kiedykolwiek ta wiedza jej sie przyda. Zgniotła kartkę którą wyrwała z dziennika Winchester'a, po czym wrzuciła ją do niewielkiego dołka, który wykopała na rozdrożu dróg. Nie musiała długo czekać, to, że oprócz jej ktoś jest na drodze, wyczuła zaraz po tym, jak zasypała dołek ziemia. Odwróciła się wolno, odgarniając ciemne loki na plecy. Mężczyzna przed nią wyglądał na zdziwionego i chyba zaciekawionego. Wiedział, że kobieta przed nim, nie jest człowiekiem.
- W czym mogę pomóc?
- Zaprowadź mnie do szefa...

więcej


    Fabuła naszego forum nie opiera się twardo na wątkach z Pamiętników, bo takich for jest mnóstwo. My postawiliśmy na ciekawy miks, więc nie zdziwicie się jeśli spotkasz w Mystic łowę żywcem wyciągniętego z Supernatural!
    welcome_to_mystic_falls.czo.pl to forum pbf nie tylko dla miłośników Pamiętników, ale i tych, którzy w napięciu śledzą losy Winchesterów! Jednak nie martw się, jeśli nie oglądasz żadnego z tych seriali - Ekipa na forum chętnie przyjmie Cię z otwartymi ramionami.
 
     
buzz 

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 213
Wysłany: 2012-02-04, 19:44   
  


wow... jaki link :< nie chce się go nawet zapamiętywać
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 8

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test