Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sponsoring Forów
Autor Wiadomość
Spider
Spider

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 2
Wysłany: 2009-12-14, 20:22   Sponsorin Forów www.BydgoszczCS.wxv.pl
  


cze michal ja mam strone i prsze o sponsoring mam 15 lat i strone o tematyce CS ( www.BydgoszczCS.wxv.pl) to chyba tyle Pozdrawiamy Forum i Administracje :)
 
     
psion 

Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-27, 17:14   
  


Sponsoring Strony

Witam.

Jestem zainteresowany sponsoringiem domen, posiadam u Was stronę. Jej adres to www.sexypistols.wxv.pl - jest to strona jak wyższy post o Counter Strike, posiadamy 2 serwery i potrzebna nam uniwersalna strona, a dokładniej adres do łatwiejszej lokalizacji.
Zwracam się, mam nadzeje że ktoś nad tym oto pomysłem pomyśli.

P.S.

Na forum są posty i tematy, nie jest pusto.

Pozdrawiam.
 
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2009-12-27, 17:45   
  


psion, niestety fora CS zbyt szybko zostają porzucane przez administratorów.

Dla tego typu forów będę miał inna ofertę ;) Ale o tym w swoim czasie.
 
     
psion 

Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-27, 17:52   
  


Michał, masz 100% rację, ale nie koniecznie tak jest. Tzn. nie każdy zrezygnuje z domeny.
Ale dzieki za odpowiedź :-)
 
 
     
Katka

Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 106
Wysłany: 2010-06-19, 13:24   Re: Sponsoring Forów
  


Mam kilka pytan odnosnie tego tematu ;-)

Mich@ł napisał/a:

:arrow: własny niepowtarzalny adres [domeny z rozszerzeniami: *.info/*.com/*.net/*.biz/*.pl - rozszerzenie zależy od dostępności domeny, wielkości forum i tematyki]


Czy adres jest do wyboru czy sam narzucasz rozszerzenie? Czy do wyboru sa te ktore podales powyzej, czy sa w zapasie jeszcze jakies??




Mich@ł napisał/a:
:arrow: dodatkowe modyfikacje do forum [modyfikacje będą dodawane w miarę moich możliwości]


Zauwazyłam ze jestes słaby czasowo, tzn masz duzo na głowie... czy mozesz napisac w przyblizeniu maxymalny czas twojej pomocy w czymkolwiek .. czy to modyfikacje, czy wgranie stylu czy cokolwiek innego? Maxymalnie do 1 tyg, 2 tyg, 3 tyg etc...?



Mich@ł napisał/a:
:arrow: pomoc w zarządzaniu forum [sprawy techniczne]


Mozesz mniejwiecej nakreslic jakie to mialyby byc sprawy techniczne? W jakim zakresie bys mógł pomoc?

Mich@ł napisał/a:
Czego oczekuje:
:arrow: wyłączności do zarządzania linkami na forum [Jedynie ja mam prawo umieszczać linki]


Nie bardzo rozumiem o jakie linki chodzi... moglbys cos wiecej pisnac na ten temat?


Mich@ł napisał/a:
:arrow: forum musi być otwarte dla gości czyli "goście muszą mieć możliwość czytania tematów/postów] (mogą mieć zablokowane pisanie)


Czy cale forum musi byc otwarte do dyspozycji gosci czy moga to byc wybrane działy?




Mich@ł napisał/a:
Konsekwencje:
:arrow: brak możliwości wykupienia bazy danych [niestety tego typu projekty będę inwestował swój kapitał dlatego też nie chciałbym aby w przyszłości ktoś chciał wykupić bazę forum w które włożyłem swój czas i kapital]


Rozumiem... ;-) ale co w przypadku gdy współpraca troche sie nie klei ??? No i powiedzmy ze nie wywiazujesz sie z tego co napisales i ktos bedzie chcial zrezygnowac ze sponsoringu? Biorac pod uwage oczywiscie powazne sprawy a nie blache typu: znudzilo mi sie. Co wtedy?



Mich@ł napisał/a:
wszystkie rozwijające się fora będą miały przedłużone domeny [zwykle dla początkujących webmasterów jest to dość spory koszt] jak i zapewniony hosting (również pozycjonowanie w miarę moich zasobów ).


A co z tymi forami mniej rozwijajacymi sie? Czy po wstepnym okresie pozniej oplacaja koszt domeny sami?

Dziekuje za wszelkie odpowiedzi ;-)
 
     
Szogi1910 

Wpisz dowolną liczbę: 1
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 938
Wysłany: 2010-06-19, 23:57   
  


Na niektóre pytania to ja mogę ci odpowiedzieć Co do twojego pierwszego pytania to zależy czy będzie dostępna domena np z pl lub com bo czasami mogą być już wykupione. Co do pomocy technicznej to pewnie chodzić drobne usterki wgranie forum itp czyli tym co na codzienn zajmuje się michał na wxv. Linki to będą typu jako reklama czy coś niej więcej jak masz na forach fwr.pl. A działy będą musiały być dostępne dla wszystkich oprócz takich jak dla grupy moderator
_________________
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2010-06-21, 10:58   
  


Katka napisał/a:
Czy adres jest do wyboru czy sam narzucasz rozszerzenie? Czy do wyboru sa te ktore podales powyzej, czy sa w zapasie jeszcze jakies??
Wszystko zależy od wielkości forum ;) Jeżeli uznam że forum ma "to coś" i perspektywy na rozwój to może być dowolna domena.



Katka napisał/a:
czy mozesz napisac w przyblizeniu maxymalny czas twojej pomocy w czymkolwiek .. czy to modyfikacje, czy wgranie stylu czy cokolwiek innego? Maxymalnie do 1 tyg, 2 tyg, 3 tyg etc...
Nie ma maksimum ani minimum ;) Ale wgrywanie stylów jest raczej robione na bieżąco, z modyfikacjami to też zależy, od razu mówię że z żadnego forum nie zrobię choinki ;)

Katka napisał/a:
Czy cale forum musi byc otwarte do dyspozycji gosci czy moga to byc wybrane działy?
Raczej preferuje fora otwarte w większej części, ale myślę że niektóre działy mogą być zamknięte jeżeli ma to jakieś sensowne uzasadnienie.

Katka napisał/a:
A co z tymi forami mniej rozwijajacymi sie? Czy po wstepnym okresie pozniej oplacaja koszt domeny sami?
Jeżeli forum się nie rozwija to po upływeie roku wraca na wxv.pl ew inna na któryś z tych hostingów.

Katka napisał/a:
Rozumiem... ;-) ale co w przypadku gdy współpraca troche sie nie klei ??? No i powiedzmy ze nie wywiazujesz sie z tego co napisales i ktos bedzie chcial zrezygnowac ze sponsoringu? Biorac pod uwage oczywiscie powazne sprawy a nie blache typu: znudzilo mi sie. Co wtedy?
zależy co rozumiesz przez pojęcie "nie wywiązuje się " ;) Ogólnie w pewnym sensie przejmuje dane forum biorąc je pod własne "skrzydła" z tym że każdy administrator sam zarządza forum. Ogólnie myślę że raczej problemów nie powinno być o ile taki administrator nie będzie mi kilka razy dziennie zawracał głowy ;)
 
     
Katka

Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 106
Wysłany: 2010-06-21, 12:29   
  


Mich@ł napisał/a:
od razu mówię że z żadnego forum nie zrobię choinki ;)


Nie zebym ja chciala cokowlwiek :-D ale zastanawiam sie dlaczego nie..... skoro....

Mich@ł napisał/a:
każdy administrator sam zarządza forum.


No to wydaje mi sie ze kazdy chce miec forum takie jakie chce, jakie ma o nim wyobrazenie etc...? Czy sa jakies przeciwskazania powazne do tego czy tylko nie podobaja ci sie choinki ;-) ??

Mich@ł napisał/a:
Jeżeli forum się nie rozwija to po upływeie roku wraca na wxv.pl ew inna na któryś z tych hostingów.


I czy to oznacza koniec ewentualnej wspolpracy? A co sie dzieje w momencie kiedy forum prosperuje ? Czy współpraca nadal obowiazuje ??

Mich@ł napisał/a:
zależy co rozumiesz przez pojęcie "nie wywiązuje się " ;)


Chodzi mi glownie o to ze np ktos prosi o wgranie czegos i ten ktos strasznie dlugo na to czeka raz, drugi, trzeci raz... no to wg mnie to jest wlasnie miedzy innymi nie wywiazywanie sie ze wspolpracy.... rzecz jasna nie chodzi mi o zawracanie głowy po kilka razy dziennie... Ja mowie o czekaniu np po 2, 3, 4 tyg wzwyz.....

Jesli mam byc dosadna ;-) choc bez urazy rzecz jasna.... to pije do tego ze w listopadzie prosilam cie o wgranie styli i do dzis mam tylko jeden z nich.... i chodzi mi o takie wlasnie nie wywiazywanie sie ;-)

No i jeszcze pytanko o sparwy techniczne... tzn naprawy techniczne.... Szogi co nieco napisal - dziekuje mu za to ;-) .... czy to chodzi wlasnie o takie sprawy o jakich on wspomniał???
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2010-06-21, 13:12   
  


Katka, ze stylami tutaj a na normalnym forum jest o tyle gorzej że aby styl w pełni działał na hostingu to trzeba go dostosować do wymagań hostingu ;)

Na normalnym forum wgranie stylów wiąże się jedynie z kopiowaniem plików.

Katka napisał/a:
No i jeszcze pytanko o sparwy techniczne... tzn naprawy techniczne.... Szogi co nieco napisal - dziekuje mu za to ;-) .... czy to chodzi wlasnie o takie sprawy o jakich on wspomniał???
Raczej chodzi o ogólne działanie forum ;) Naprawa usterek typu crash bazy danych itd ;) Ogólnie chodzi przede wszystkim o zachowanie ciągłości działania forum ;)

Katka napisał/a:
I czy to oznacza koniec ewentualnej wspolpracy? A co sie dzieje w momencie kiedy forum prosperuje ? Czy współpraca nadal obowiazuje ??

Dokładnie, kończymy współpracę bo jeżeli przez rok forum się nie rozwineło to niestety nie wróże mu nic dobrego ;) Ogólnie tyczy się to przede wszystkim nowych forów. Stare fora mają to na czym mi najbardziej zależy "treść" ;)

Katka napisał/a:
No to wydaje mi sie ze kazdy chce miec forum takie jakie chce, jakie ma o nim wyobrazenie etc...? Czy sa jakies przeciwskazania powazne do tego czy tylko nie podobaja ci sie choinki ;-) ??

No jasne, dlatego ja osobiście nie ingeruje w to co robi administrator ;) Posiadam cały czas własne fora (np akwarystyczne czy też ogólnotematyczne) którymi zarządzają przede wszystkim moderatorzy ;) Ja niestety nie mam już takiego zapału co kiedyś ;)

Ogólnie liczę przede wszystkim na kreatywność administratorów, osobiście nie planuje ingerować w "życie forum" ;)

Katka napisał/a:
Nie zebym ja chciala cokowlwiek :-D ale zastanawiam sie dlaczego nie..... skoro....
Hehehe jest dużo za i przeciw ;) Np duża ilość pierdół może zabić nie jedną maszynę ;) Skrypt na którym oparte są te fora jest niestety dość "ciężki" ;)
 
     
Katka

Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 106
Wysłany: 2010-06-21, 18:40   
  


OK ;-) Dzieki za odpowiedzi ;-)

I jeszcze jedno pytanko.... czy po zakonczeniu sponsoringu bo np sie współpraca nie udala z różnych przyczyn... jest mozliwosc wykupieniu baz danych?
 
     
Szogi1910 

Wpisz dowolną liczbę: 1
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 938
Wysłany: 2010-06-21, 21:04   
  


Z tego co Michał pisał jest ono przenoszone na zwykły serwer a ze zwykłego serwera można wykupić bazę to raczej i z takiego forum będziesz mogła dostać bazę
_________________
 
     
Katka

Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 106
Wysłany: 2010-06-21, 22:18   
  


No dlatego pytam bo chce sie upewnic ;-) Lubie wiedziec na czym stoje :)
 
     
Zero 

Wpisz dowolną liczbę: 444
Dołączył: 05 Paź 2009
Posty: 265
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2010-06-21, 22:44   
  


Cytat:
Z tego co Michał pisał jest ono przenoszone na zwykły serwer a ze zwykłego serwera można wykupić bazę to raczej i z takiego forum będziesz mogła dostać bazę


Nie jestem tego pewien, chyba że coś się zmieniło. Na początku pisze:

Kod:
Konsekwencje:
:arrow: brak możliwości wykupienia bazy danych [niestety tego typu projekty będę inwestował swój kapitał dlatego też nie chciałbym aby w przyszłości ktoś chciał wykupić bazę forum w które włożyłem swój czas i kapital]

:arrow: chciałbym aby wszystkie większe zmiany były konsultowane ze mną z uwagi na to że mam doświadczenie w prowadzeniu forów a nie każda zmiana musi być trafna :)

:arrow: tak jak moża było wywnioskować z poprzednich podpunktów sprawami technicznymi zajmuje się Ja czyli nie ma dostępu do ftp/mysql.
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2010-06-21, 23:14   
  


Katka, ni ma możliwości wykupu bazy. Tak jak już wcześniej pisałem, w takowe forum wkładam swoje środki finansowe jak i przede wszystkim czas i niestety gdyby była możliwość wykupu forum to zamiast zyskać mógłbym na takiej inwestycji stracić.
 
     
Katka

Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 106
Wysłany: 2010-06-22, 17:44   
  


Tak, tak... rozumiem i w sumie sie nie dziwie... Tylko ja zapytalam czy po nieudanej współpracy kiedy to dane forum wraca znowu na wxv.pl czy czo.pl czy pozniej ewentualnie jest mozliwosc kupienia bazy danych, czy rowniez nie ma juz takiej szansy....?

No bo jak wszsytko gra to kumam ze nie ma wykupu bazy danych.... ;-) Czytalam i zrozumialam ;-)

Szogi ... a tak z ciekawosci spytam... z jakiej wyszukiwarki korzystasz prócz Opery??? Co to za wyszukiwarka oznaczona symbolem ?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 9

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test