Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoła Magii i Czarodziejstwa Vaylon
Autor Wiadomość
Paheli 


Wpisz dowolną liczbę: 12
Pomogła: 5 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2012-11-06, 21:49   Szkoła Magii i Czarodziejstwa Vaylon
  


Vaylon
Szkoła Magii i Czarodziejstwa





Vaylon to Szkoła Magii i Czarodziejstwa mieszcząca się w Anglii. Harry Potter? Oj nie, nic z tych rzeczy. Pomiędzy Vaylonem a Potterem nie ma zbyt wielkiego podobieństwa. W obu znajduje się Szkoła Magii, ale to nie jest Nasz główny priorytet. Nie tylko można uczęszczać do szkoły, ale także stworzyć postacie dorosłe, które z zamkiem nie będą miały nic wspólnego i będą żyły własnym życiem. Właśnie jeśli chodzi o własne życie to, którą genetykę wybierzesz? Wampir, dhampir, likantrop, animag, metamorfomag, elf, a może driada bądź satyr? Co Ty na to? Poza tym forum zostało przeniesione z innego serweru, więc nie musisz się bać, że za chwilę zostanie zamknięte i upadnie. Zaczynamy całkowicie od nowa.
Obecnie najbardziej potrzeba uczniów klasy drugiej i pierwszej. Choć jeśli chodzi o profesorów też nie pogardzimy. U nasz rok szkolny trwa pół roku rzeczywistego.
Przedmioty, które są prowadzone w szkole: Zaklęcia, Eliksiry i Alchemia, Smokologia, Wampirologia, Magiczne Stworzenia, Językoznastwo i jeszcze wiele wiele innych.

Nutka Historii Szkoły:
Nadszedł rok 2010. Vaylon cieszył się wielką popularnością wśród nowych młodych i zdolnych czarodziei, którzy za wszelką cenę pragnęli wiedzieć więcej i więcej. Jednak nikt nie spodziewał się, że nadchodzą złe czasy, które zrujnują całą szkołę. Obecny wtedy dyrektor Alaster Midges nie był tym za kogo się podawał. Po długim udawaniu dobrego człowieka na jaw wyszły jego pomówienia i złe zamiary wobec szkoły. Chciał zawładnąć nią i rządzić według własnych zasad, złych zasad. Wszyscy się zlękli złego czarnoksiężnika. Był bowiem on jednym z najlepszych nekromantów i czarodziejów tych czasów. Profesorowie bardzo walczyli o to by nikt nie ucierpiał z uczniów, którzy kompletnie nie wiedzieli co się dzieje. Wszyscy próbowali się schronić przed zagładą. Dyrektor bowiem nie był sam. Miał za sobą wielu czarnoksiężników, tak samo złych i podłych jak On. Chcieli razem stworzyć własną utopię, dla tych którzy na to według nich zasługiwali. Poczciwi i dobrzy nie mieliby tutaj żadnego wstępu. Zło dla nich było najcenniejsze. Wiele osób tego nie przeżyło. Zginęli w obronie tego miejsca. Jednak po dość długiej walce Obrońcy Vaylonu zwyciężyli a Midges uciekł schańbiony porażką. Nikt od tej pory go wcale nie widział. Czy to oby na pewno był koniec walki?
Teraz po dwóch latach od tego zajścia szkoła znów staje na nogi. Jedną z nielicznych osób, które to przetrwało był profesor Sebastian Adam Nathaniel Thiwel, który teraz stał się dyrektorem, po to by przywrócić temu miejscu swoją dawną chwałę. Wiedział, że przed nim stoi nie lada wyzwanie. Musiał odbudować wszystko od nowa. Jednak nie poddaje sie i wierzy, że to mu się uda. Czy oby na pewno?
Już niedługo Alaster Midges znów zaatakuje szkołę. Czai się na razie przygotowując się do ofensywy na Vaylon. Czy zechcesz nam pomóc w Obronie szkoły, czy może jednak staniesz po stronie zła?
Czy przyłączysz się do Naszej społeczności, tworząc wspólnie z nami Naszą własną historię?



Nie masz ochoty tworzyć i siedzieć codziennie na forum jako uczeń?
Nie ma sprawy, pomyśleliśmy o tym i stworzyliśmy Małe Magiczne Miasteczko nieopodal szkoły, gdzie każdy dorosły może znaleźć coś dla siebie.



Poszukujemy:
- uczniów
- dorosłych, który zamieszkają i będą mieszkać w Małym Magicznym Miasteczku
- pracowników Ministerstwa Magii
- oraz ich



w razie jakiś pytań piszcie do mnie na PW,
zapraszam bo forum istnieje już trzeci miesiąc i nie zamierzamy go zamykać
_________________
Gość niech moc będzie z Tobą
 
 
     
Sevano 


Wpisz dowolną liczbę: 51
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 41
Wysłany: 2012-11-10, 21:40   
  


Mam jedno pytanie.
Dlaczego mnie pozdrawiasz?
 
     
Piotrek 

Pomógł: 8 razy
Wiek: 28
Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 110
Wysłany: 2012-11-10, 21:55   
  


To jest taki no nie wiem jak to powiedzieć dodatek czy coś takiego.
Ty masz Sevano pozdrawiam Cię ;) a ja mam Piotrek pozdrawiam Cię ;)
_________________
Pomogłem? Daj pomógł :)

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 9

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test