Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[Zlecenie] Zapłacę za promocję moich filmów na Youtube !
Autor Wiadomość
ppagroup 

Wpisz dowolną liczbę: 22
Dołączył: 10 Paź 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-10-10, 17:16   [Zlecenie] Zapłacę za promocję moich filmów na Youtube !
  


Witam serdecznie !

Zarejestrowałem się na tym forum ponieważ szukam konkretnej osoby do bardzo długiej współpracy. Mam nadzieję, że właśnie w tym miejscu uda mi się nawiązać odpowiednią współpracę. Poniżej przedstawiam szczegóły oferty.

Na samym początku napiszę czym się zajmuję. A więc tak, zarabiam przez internet a dokładniej mówiąc zarabiam w sieciach PPA, a konkretyzując w firmie RoaringCash. Osoby, które mają minimalną wiedzę na temat PPA lub CPA wiedzą na czym rzecz polega. Na chwilę obecną mój biznes/serwis zajmuję się tworzeniem programów do gier na wszystkie platformy, które nazywają się "Hackami". Aplikację te są tworzone przeze mnie od podstaw, zarówno od strefy stylistycznej jak i programistycznej.

Promuję swoje programy za pomocą SEO ale również próbowałem za pomocą nagrywania filmików z ich działaniem i wrzucaniem na serwis youtube. Niestety serwis ten jest bardzo specyficznym na chwilę obecną miejscem promocji. Dlaczego ? Niestety filmy moje są masowo banowane, usuwane itp. Myślę, że związane jest to z moim stałym adresem IP + pewnie z tego, że nie znam wszystkich tricków/możliwości aby filmy utrzymywały się bardzo długo na wysokich miejscach, i ta oferta jest stworzona dlatego, ponieważ nie chce rezygnować z tej formy promocji.

Kogo szukam i czego oczekuję ? A więc tak szukam osoby do bardzo długiej współpracy, która będzie zajmowała się promowaniem moich osobiście nagranych filmów za pośrednictwem serwisu youtube. Zadaniem tej osoby będzie wypromowanie mojego filmu ( w nawet średnio obleganej niszy) do stanu takiego aby mój film znalazł się pod daną frazą na 1 stronie youtube lub ewentualnie 2 stronie youtube wykorzystując swoje techniki, możliwości itp itd. A więc ja przesyłam filmik a owa osoba zajmuję się jego promocją na youtube pod daną(jedną tylko) frazę.

Co do wynagrodzenia ta kwestia jest do dogadania :) Na pewno dojdziemy do ustalenia odpowiedniej kwoty za 1 filmik, a więc w tej kwestii sprawa jest otwarta, tym bardziej, że szukam osoby do stałej współpracy.

A więc tak, zainteresowane osoby proszę o kontakt na adres e-mail:

ppagroup@o2.pl

Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 8

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test