Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zablokowanie forum
Autor Wiadomość
ChaT

Wpisz dowolną liczbę: 32
Dołączył: 01 Wrz 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-09-01, 08:49   Zablokowanie forum
  


Dzień dobry.

Jak w temacie - piszę w sprawie zamkniętego forum, powód:
Zlamanie praw autorskich (bezprawne wykorzystystywanie zdjec). => link do forum.


Wraz z pozostałymi Administratorami forum głęboko wątpimy w to, że mogło to wyjść od Admina serwera, ponieważ:
- ogłoszenie zostało napisane z błędami (niechlujnie?),
- nie dostaliśmy żadnego e-maila czy cokolwiek w tej sprawie od serwera,
- ostatnimi czasy forum przeszło dwie nieudane próby przywłaszczenia, po dopiero drugiej próbie postanowiliśmy "wyrzucić" z forum użytkowników za to odpowiedzialnych, co jak wiadomo, nieszczególnie im się spodobało (pisali do zarządu na prywatne komunikatory dość niewybredne wiadomości) - nawet tej nocy forum przeszło "falę spamu", ktoś ze zmiennego ip rejestrował się na forum i umieszczał na nim spam pod postacią najróżniejszych zdjęć, co postanowiłyśmy uciąć poprzez przymusową aktywację przez admina.

Moje pytanie brzmi:
- Czy zablokowanie forum wyszło od Administratora serwera, a jeśli tak - to czy możemy prosić o odblokowanie go celem usunięcia wszelkich znajdujących się na nich grafik oraz aby gracze mogli przekopiować co ważniejsze dla nich treści? Wystarczy nam chociażby jeden dzień.
- Czy jednak forum przeżyło właśnie "kolejne włamanie się" i jest to sprawa osób z zewnątrz? I w tym przypadku również proszę o otwarcie forum.

Zależy nam na rozpatrzeniu tej sprawy, ponieważ forum nie jest nowe czy małe. Działało od prawie półtorej roku, a nasi userzy napisali ponad 50 000 wiadomości, co na standardy pbf jest dobrym osiągnięciem.

Z góry dziękuję za odpowiedź,
Administrator DN, White Walker.
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2016-09-01, 08:58   
  


ChaT, zacznijmy od tego:
Cytat:
Adres forum: fsdsdds


Co do samej sprawy, konkretnie chodzi o umieszczanie zdjęć prywatnych w logo forum, do których nie macie praw. Dostałem skargę razem ze screenami... a na takie działania niestety nie możemy się godzić.

Na PW użytkownikowi DarkestNight już napisałem o co konkretnie chodzi i czekam na jakieś sensowne wyjaśnienie.

Prosiłbym dodatkowo aby w tej sprawie kontaktowała się jedna osoba.
 
     
Beth

Wpisz dowolną liczbę: 33
Dołączył: 06 Lut 2015
Posty: 5
Wysłany: 2016-09-01, 10:11   Re: Zablokowanie forum
  


ChaT napisał/a:
- ostatnimi czasy forum przeszło dwie nieudane próby przywłaszczenia

Forum nigdy nie należało do obecnej ekipy, tak samo jak większość jego treści. Zostało ono stworzone przeze mnie [MG] Armand, [MG] Lestat (do którego konta zawsze miałam dostęp, ale ten został mi odebrany) oraz [MG] Akasha.
Nie możemy mówić tutaj o żadnym przywłaszczeniu.
Przywłaszczony natomiast został mój e-mail (darkestnightforum@gmail.com), który założyłam na potrzeby tego forum. Bezprawnie zmienione zostało w nim hasło, o które nie mogłam się potem doprosić.
To tak dla sprostowania.

Nie zamierzam wdawać się tutaj w żadne dyskusje, ale proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Dziękuję.
 
     
DarkestNight

Wpisz dowolną liczbę: 9
Dołączył: 01 Wrz 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-09-01, 10:38   
  


Forum faktycznie zostało założone przez MG Lestata, przez Ciebie jako MG Armand oraz MG Akashę i paru innych, ale. Jak wiadomo MG Lestat odszedł z forum przez co przeszło ono automatycznie pod opiekę nowej ekipy, w której faktycznie znajdowali się jeszcze pierwotni założyciele. Potem jednak sytuacja ulegała ciągłej zmianie - a więc przedstawiciele starszej ekipy z powodów różnych odeszli zatem forum raz jeszcze przeszło do rąk nowych.
Kwestia meila. Został on założony na potrzeby forum, zaś hasła do niego zostały udostępnione dla każdego Administratora. Wszystkie hasła zostały zmienione wraz z pierwsza próbą "przywłaszczenia" w celach bezpieczeństwa, a potem także i drugą próbą.
Nie ma sensu wypowiadania się i wywlekania rzeczy na wierzch, tym nie mniej wszystko idzie wyjaśnić poprzez PW, zaś Ci którzy byli świadkami sytuacji wiedzą jak to wyglądało.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 9

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test