Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zeżarło mi zapis konfiguracji
Autor Wiadomość
Borówka 

Dołączyła: 14 Sie 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-08-14, 08:56   Zeżarło mi zapis konfiguracji
  


Jak w nazwie tematu - wczoraj jeszcze miałam w PA dostęp do zapisu konfiguracji, a dziś patrzę i już go nie mam. Nie wiem co musiałam poustawiać, żeby to znikło, ale...

Dwa: nie wiem jak usunąć średniej wielkości tekst "Strona Głowna", koło loga forumowego - z początku odsyłał mnie do portalu, więc go wyłączyłam, ale tekst nadal został.

Btw. wyłączyłam "Download", bo stwierdziłam, że nie jest mi do szczęścia potrzebne, po drugie nie wiem do czego służy - czy to mógł być jakiś powód tych wcześniejszych komplikacji? [aczkolwiek nie widzę w tych trzech sprawach żadnych powiązań...]


// muszę podkreślić, że pierwszy raz korzystam z czo.pl, i połowa rzeczy mnie tam zastanawia.
 
     
Cabriio 
Webmaster


Wiek: 27
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 368
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-14, 13:32   
  


Borówka napisał/a:
Jak w nazwie tematu - wczoraj jeszcze miałam w PA dostęp do zapisu konfiguracji, a dziś patrzę i już go nie mam. Nie wiem co musiałam poustawiać, żeby to znikło, ale...


Administrator hostingu usunął tą opcję na wszystkich forach ponieważ była zbędna.

Borówka napisał/a:
Dwa: nie wiem jak usunąć średniej wielkości tekst "Strona Głowna", koło loga forumowego - z początku odsyłał mnie do portalu, więc go wyłączyłam, ale tekst nadal został.


Nie wiem czy się da ale poczytaj poradnik szogiego o edycji stylu bez ftp może coś znajdziesz.

Borówka napisał/a:
Btw. wyłączyłam "Download", bo stwierdziłam, że nie jest mi do szczęścia potrzebne, po drugie nie wiem do czego służy - czy to mógł być jakiś powód tych wcześniejszych komplikacji? [aczkolwiek nie widzę w tych trzech sprawach żadnych powiązań...]


Nie ma to nic do rzeczy :-P Ta opcja umożliwia umieszczać pliki które mogą ściągać użytkownicy.
_________________
Nie udzielam pomocy po za forum!
 
 
     
Borówka 

Dołączyła: 14 Sie 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-08-15, 13:51   
  


Okej, dzięki :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 8

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test