Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Reklamy na forum
Autor Wiadomość
Justyna 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 152
Wysłany: 2015-09-08, 18:57   Reklamy na forum
  


Przebolałam reklamy te u góry forum, dzisiaj jednak zauważyłam że na dole są również, i to ile... ruchome, jak dla mnie obrzydliwe...

Bez_tytułu_122.jpg
Plik ściągnięto 26 raz(y) 98.06 KB

 
     
Beth

Wpisz dowolną liczbę: 33
Dołączył: 06 Lut 2015
Posty: 5
Wysłany: 2015-09-08, 22:11   
  


Mam ten sam problem na swoim forum...
Główny Admin jest chwilowo nieobecny (na jego adres email zarejestrowane jest forum) i nie mam możliwości wyłączenia tych reklam.

Normalne reklamy? Rozumiem. W końcu to nie jest płatny hosting, ale na litość boską, te nowe reklamy pod SB są bardzo obleśne. Użytkownicy się skarżą, a ja nie mogę na razie nic z tym zrobić.
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2015-09-09, 10:56   
  


Powiem tak, zasada jest prosta. Nie podobają się komuś reklamy to ma możliwość ich wyłączenia.

Z całym szacunkiem, ale coś za coś... Nie pobieramy żadnych opłat za utrzymanie forum więc z jakiś środków trzeba finansować całe przedsięwzięcie.

Na forach nie emitujemy również reklam "na warstwie", które są chyba jednymi z bardziej inwazyjnych więc proszę o trochę wyrozumiałości.

Obecne reklamy aby nie był inwazyjne zostały m.in. dlatego umieszczone w stopce.

Reklamy w stopce obecnie zostały zmniejszone do minimum (z 100x100px do 50x50px) i obecnie będą emitowane przez kilka najbliższych dni i po tym czasie zadecyduje czy zostają czy nie w zależności od wygenerowanych przychodów.


[edit]
Obecnie reklamy ze stopki zostały wyłączone.
 
     
Beth

Wpisz dowolną liczbę: 33
Dołączył: 06 Lut 2015
Posty: 5
Wysłany: 2015-09-09, 19:25   
  


Mich@ł napisał/a:
Powiem tak, zasada jest prosta. Nie podobają się komuś reklamy to ma możliwość ich wyłączenia.

Z całym szacunkiem, ale coś za coś... Nie pobieramy żadnych opłat za utrzymanie forum więc z jakiś środków trzeba finansować całe przedsięwzięcie.

Na forach nie emitujemy również reklam "na warstwie", które są chyba jednymi z bardziej inwazyjnych więc proszę o trochę wyrozumiałości.

Obecne reklamy aby nie był inwazyjne zostały m.in. dlatego umieszczone w stopce.

Reklamy w stopce obecnie zostały zmniejszone do minimum (z 100x100px do 50x50px) i obecnie będą emitowane przez kilka najbliższych dni i po tym czasie zadecyduje czy zostają czy nie w zależności od wygenerowanych przychodów.


[edit]
Obecnie reklamy ze stopki zostały wyłączone.



Osobiście nie mam nic przeciwko reklamom (nawet tym w stopce), naprawdę. Chodzi tylko o to, by te reklamy nie były obrzydliwe. To wszystko. :)
Ale skoro zostały całkiem usunięte, to bardzo się cieszę. Dziękuję!
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2015-09-12, 13:38   
  


Beth, powiem tak... ;) Nie umieszczamy na forach reklam niezgodnych z polskim prawem ani o charakterze erotycznym.

Ale też nie można "wybrzydzać" bo fora muszą na siebie zarobić, a reklamodawcy nie pchają się drzwiami i oknami aby umieścić reklamę ;)
 
     
eloelo300

Wpisz dowolną liczbę: 34
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 336
Wysłany: 2015-09-13, 20:27   
  


Dobrze by było żeby reklamy były dostosowane do tematyki forum, ale cóż...
Troche te reklamy zaczynają się powtarzać, lecz nie denerwują, da się żyć.
Szkoda że nie ma więcej opcji reklam takich jak na górze/dole oraz tym podobne.
 
     
Shilon

Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 50
Wysłany: 2015-09-21, 23:24   
  


Okej, płacimy za brak reklam i co mamy?
http://scr.hu/4nzp/oxpo1
reklamęęęęęę........ :/
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2015-09-21, 23:32   
  


Shilon, wyłączenie reklam dotyczy wszelkich reklam graficznych co już niejednokrotnie wspominałem.

Wyłączenie reklam nigdy nie powodowało wyłączenia ew linków tekstowych i nie planujemy tego zmieniać. Fora na których wyłączone są reklamy mają linki w stopce, zaś te z włączonymi reklamami akurat ten link mają pod topem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test