Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie można wejść w ostatni post
Autor Wiadomość
Justyna 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 152
Wysłany: 2012-09-19, 13:48   Nie można wejść w ostatni post
  


Wszystko działa dobrze, oprócz tego że nie można wejść w ostatni post, nie przeczyta się co jest napisane i nie napisze się kolejnego posta. I nie ważne jest czy po zalogowaniu czy nie, (mam jeden temat dla wszystkich i próbowałam) Problem wystąpił dzisiaj, wczoraj było wszystko dobrze.
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2012-09-19, 15:56   
  


Justyna, wykonaj synchronizację bazy danych postów i użytkowników. Czy coś w międzyczasie było zmieniane w konfiguracji forum?
 
     
Justyna 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 152
Wysłany: 2012-09-19, 17:00   
  


Przez ostatnie 2 tygodnie nic nie było robione, wcześniej zmieniłam tło a wczoraj dodałam ogłoszenie (już usunęłam ) Zsynchronizowałam wszystkie tematy (PA->Fora- Zarządzaj - każdy temat po kolei ), Użytkowników nie mam pojęcia jak zsynchronizować.
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2012-09-19, 17:59   
  


Justyna, a w jakim sensie nie można wejść w ostatni post? Może spróbuj mi to zobrazować na screenie.


Myślę że do końca września zostanie wprowadzona aktualizacja hostingu do najnowszej wersji forum i myślę że niektóre problemy znikną.
 
     
Justyna 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 152
Wysłany: 2012-09-19, 18:33   
  


Tego nie ta się tak pokazać. Wchodzę, na forum, szybko, i jak chcę przeczytać temat np wchodzę od końca w ostatni post i nic się nie dzieje. Jak wchodzę z głównej od przodu, wejde ale w temat czy to w pierwszy post, czy ostatni nie mogę. Próbowałam z profilu wejść, weszłam w profil, kliknęłam pokaż posty i strona się otworzyła, ale jak chciałam stamtąd wejść w ten temat też nic się nie dzieje. Po długim łączeniu wyskakuje Błąd wyczytywania strony. Połączenie zostało zresetowane

Cytat:

Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.
Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.
Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.
Jeśli ten komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.


Dzisiaj jeszcze o 9:30 ktoś napisał posta, Ale już nikt Go nie przeczytał ;)
Wyczyściłam ciasteczka, cache i sprawdziłam na innym forum wxv. Tam pięknie chodzi.
Już kiedyś coś takiego było, ok 1.2 roku temu.
 
     
Justyna 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 152
Wysłany: 2012-09-21, 17:11   
  


Zresetowałam kilka razy wszystko co się dało i dalej nie ma żadnej poprawy. Nielicznym, tym którzy maja szybkie łącze po kilku próbach udaje się wejść w jakiś temat. Z obserwacji wynika, że forum bardzo wolno działa i nie można wejść bo się resetuje.
Pomyślcie coś, bo tak dalej nie może być, użytkownicy się denerwują i grożą odejściem, plisss
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2012-09-21, 17:37   
  


Justyna, do końca września planowana jest aktualizacja skryptu forum i wtedy zobaczymy czy będzie poprawa. Bo obecnie w skrypcie i bazie danych raczej jest wszystko ok.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test