Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Trzecia Wojna Światowa. TWS.
Autor Wiadomość
Filmaj1

Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 49
Wysłany: 2013-05-02, 16:58   Trzecia Wojna Światowa. TWS.
  


Witam chcę zareklamować moje nowe forum PBF o trzeciej wojnie światowej. Forum ma już 3 graczy(Licząc mnie) zaczęliśmy kilka godzin temu. Możliwe że niedługo będzie 5 graczy.

Fabuła


Rok 1992. 3 Maj. Japonia wypowiada Rosji wojnę. Kilka lat później Rosja wysyła bombę atomową na elektrownie jądrową w Japonii tworząc wielki jądrowy wybuch przez co Japończycy muszą schować się pod ziemię. W Rosji dowództwo nad ultranacjonalistami przejmuje Evar von Pekerov. Evar i jego ludzie pojmują prezydenta USA oraz Rosji. Kilka lat później w Niemczech rządzi Dyktator który atakuje ciągle Irak oraz Rosję. Evar von Pekerov ma dość ataków Dyktatora i dlatego podpisuję z umowę z Pułkownikiem Johnem Foleyem. Jeżeli on zabije dyktatora wtedy Evar uwolni Prezydenta USA oraz Rosji. Niestety w ostatniej chwili Evar zrywa umowę a niemieccy obywatele oraz żołnierze chcą zemścić się na Pułkowniku oraz USA. Nowy Kanclerz Niemiec pragnie zabić Pułkownika oraz wygrać wojnę z USA. Rosja po pojmaniu prezydenta nie może nic zrobić. Władzę nad Armią Krajową Rosji przejmuje Jolahan Ahamar pochodzący z Iraku. Ostatecznie wszystkie państwa zaatakowały się nawzajem. Tak zaczęła się 3 Wojna Światowa. Komu się uda ją wygrać? To już niedługo się okaże..


Adres forum: www.tws.czo.pl
Moja Nazwa: Nexus
GG:Na Forum jest napisane w moim profilu.
Rok w Grze: 2015

ZAPRASZAM
_________________
 
     
Pablo 


Wpisz dowolną liczbę: 2147483647
Pomógł: 3 razy
Wiek: 24
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 129
Wysłany: 2013-05-02, 17:35   
  


Ciekawa historia, Radzę poprawić te grupy Państw przede wszystkim Iraku, Ogólnie fajne forum tylko logo trzeba zrobić, Ciekawy pomysł, zobaczę co tam będzie się działa być może założę konto, jest okej!
_________________
Zawartość podpisu została usunięta z powodu obraźliwych treści użytkownika
 
     
Filmaj1

Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 49
Wysłany: 2013-05-02, 17:59   
  


Dzięki za odpowiedź i za krytykę. Przyjmuję ją na klatę. Jakby mógł pan/pani napisać co głównie mam poprawić w grupach to chętnie zamienię się w słuch. Zaczęliśmy z tym forum kilka godzin temu więc na razie jest tak jak każdy pewnie sądzi SŁABE. Jakby podał/a by też pan/pani swój numer GG lub nazwe konta w innym komunikatorze byłbym wdzięczny gdyż chcę porozmawiać na ten temat.
_________________
 
     
Filmaj1

Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 49
Wysłany: 2013-05-03, 08:08   
  


Udostępniam wam teraz link do przeglądu.

Chodzi o to że nie musicie wchodzić na stronę i czytać ją całą a dopiero potem ocenić.

Możecie wejść w link który zaraz podam i ocenić grę użytkowników, czyli czy dobrze czy źle umieją grać w takie PBF ;).

Link: http://www.tws.czo.pl/topics10/8.htm#18

@Edit.

Tych userów jest więcej ale zarejestrowali się po katastrofie na treningu i nijak mogłem ich umieścić ;/. Spróbuję ich dać jako wsparcie po tym jak jeden z użytkowników(Vinci) też coś napisze do tej niby ,,katastrofy"

@Edit2.

Tutaj macie link do działu z Kartami Postaci: http://www.tws.czo.pl/forum3.htm
Możecie zobaczyć i ocenić.

@PS. Sorki za DoublePosta.
_________________
 
     
Filmaj1

Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 49
Wysłany: 2013-05-03, 09:23   
  


@Ref.
_________________
 
     
Filmaj1

Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 49
Wysłany: 2013-05-03, 11:42   
  


Już od dzisiaj mamy nowe logo! Zapraszamy na forum aby je zobaczyć!!!

www.tws.czo.pl
_________________
 
     
Pablo 


Wpisz dowolną liczbę: 2147483647
Pomógł: 3 razy
Wiek: 24
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 129
Wysłany: 2013-05-11, 17:33   
  


A więc stało się, forum się rozsypało, to było nie uniknione wcześniej czy później ;)
_________________
Zawartość podpisu została usunięta z powodu obraźliwych treści użytkownika
 
     
Filmaj1

Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 49
Wysłany: 2013-05-19, 15:03   
  


Rozsypało? Non Sense! Po prostu mieliśmy kilka tygodni przerwy na obmyślenie dalszych planów. Po prostu nie dałem przerwy konwersacyjnej(Sklerotyk -,-) a użytkownicy dowiedzieli się o tym później. Od dzisiaj będzie tak jak dawniej.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test