Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak usunąć polecane fora?
Autor Wiadomość
Natt


Wpisz dowolną liczbę: 3
Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-10-31, 16:02   Jak usunąć polecane fora?
  


Chyba wczoraj na wszystkich forach na wxv i czo w stopce pojawiło się takie coś:

i to strasznie wkurza. Rozumiem gdyby to były dobre fora, aktywne, ale te są martwe od dawna, więc po co je polecać?
Dałoby się to jakoś usunąć?
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2013-10-31, 16:50   
  


Natt, nie da rady. Jedynie może zmienimy słowo "polecane" na np "reklama".

Tak swoją drogą jestem pełen podziwu, ponieważ mało kto zagląda do stopki na forum ;)
 
     
aventoy 

Dołączył: 01 Lis 2013
Posty: 10
Wysłany: 2013-11-01, 16:48   
  


Mich@ł, ale ja regularnie wykupuję reklamy, więc coś nie tak z tym jest ...
 
     
Szogi1910 

Wpisz dowolną liczbę: 1
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 938
Wysłany: 2013-11-01, 17:18   
  


Podejrzewam że te wykupienie reklam wiążę się z wyłączeniem ich wersji graficznych
_________________
 
     
aventoy 

Dołączył: 01 Lis 2013
Posty: 10
Wysłany: 2013-11-01, 17:26   
  


Szogi1910, masz rację, ale dotychczas innych nie było więc znowu mam wykupić ?
 
     
Szogi1910 

Wpisz dowolną liczbę: 1
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 938
Wysłany: 2013-11-01, 17:32   
  


Raczej ta reklama zostanie na dole forum z racji tego że są to odnośniki wewnętrzne do for wxv.pl dzięki temu fora są lepiej pozycjonowane
_________________
 
     
aventoy 

Dołączył: 01 Lis 2013
Posty: 10
Wysłany: 2013-11-01, 17:44   
  


Szogi1910, wiesz nie jest to jakiś super problem, akurat u mnie stopka pełni dość ważne zadanie... od 445 dni korzystam z wxv. i ogólnie jest ok, po raz pierwszy tu piszę... nie podoba mi się to i wyrażam swoją opinię. Tym bardziej że reklamowane fora jak pisał Natt, są martwe, nieaktywne...no cóż...
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2013-11-01, 21:28   
  


aventoy, opcja wyłączenia reklam tyczy się reklam graficznych ;)

Linki w stopce nigdy nie były zaliczane do opcji wyłączania reklam.

Cytat:
Szogi1910, masz rację, ale dotychczas innych nie było więc znowu mam wykupić ?

Bardzo możliwe że akurat dotychczas na Twoim forum nie pojawiały się linki, z tym bywało różnie. Akurat linki nigdy nie występowały na wszystkich forach takie same lub w takiej samej ilości. Było to zawsze uwarunkowane od zapotrzebowania.

Cytat:
Tym bardziej że reklamowane fora jak pisał Natt, są martwe, nieaktywne...no cóż...

Powiedzmy że linki do tych forów spełniają trochę inna rolę niż czysto reklamową. Ale nie będę wdawał się w szczegóły.

Cytat:
po raz pierwszy tu piszę... nie podoba mi się to i wyrażam swoją opinię.

Oczywiście masz do tego prawo ;)

Ok, myślę że mogę pójść "na rękę" osobą wyłączającym reklamy. Linki (ostatnio dodane) na takich forach również zostały wyłączone. Jednakże możliwe że takowe się w przyszłości pojawią ale tym razem do serwisów "żywych".

Na pozostałych forach przy linkach znikło słowo "reklama" ponieważ z tego co widzę ono jest najbardziej problematyczne ;)
 
     
aventoy 

Dołączył: 01 Lis 2013
Posty: 10
Wysłany: 2013-11-02, 00:08   
  


Mich@ł, dziękuję za zrozumienie, zawsze można się porozumieć, jeszcze raz dziękuję
 
     
Natt


Wpisz dowolną liczbę: 3
Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-11-03, 21:21   
  


Dziękuję za rozwiązanie problemu. :mrgreen:
 
     
Hazel

Wpisz dowolną liczbę: 1
Pomógł: 3 razy
Wiek: 30
Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 86
Wysłany: 2013-11-24, 19:47   
  


Czyli suma sumarum wykupienie reklam nie gwarantuje usunięcia wszystkich reklam ? No cóż, jak dla mnie to jest zdzierstwo ;) bo jak ktoś płaci, to jednak wolałby by jego forum nie wyglądało na słup z ogłoszeniami. I inna sprawa, że u mnie również stopka forum pełni dość dużą funkcję, a tu jakieś martwe fora o CSS, co się ma jak piernik do wiatraka na forum RPG/PBF.
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2013-11-25, 01:25   
  


Damonowa, do wyłączenia reklam nikt nikogo nie zmusza. Tak jak wspominałem powyżej, linki nigdy nie był i nie będą zaliczane do reklamy. Przede wszystkim dlatego że spełniają inną rolę i nie są w żaden sposób inwazyjne (dlatego też są umieszczone na samym dole forum gdzie mało kto zagląda).

Damonowa napisał/a:
bo jak ktoś płaci, to jednak wolałby by jego forum nie wyglądało na słup z ogłoszeniami.

Potraktuje to jako "żart" ;) Z całym szacunkiem ale zasada "płacę - wymagam" to niestety nie przy takiej stawce... ;)

Damonowa napisał/a:
I inna sprawa, że u mnie również stopka forum pełni dość dużą funkcję

Jaką rolę? Z tego co widzę w stopce masz 1 button ;)


Jak widzę tak jak w przypadku Natt'a i aventoy'a, największym problemem w tym wszystkim jest jedno słowo "polecamy"... Zapewne jeżeli linki były by wrzucone same bez "etykiety" to by nikt na nie nawet uwagi nie zwrócił ;)


Damonowa, pocieszę Cię ;) Linki zostały wyłączone, tak jak to ma miejsce obecnie na wxv.pl (najprawdopodobniej nie nadpisał się plik, ponieważ na czo.pl również były w tym samym dniu wyłączane) ;)


Aha i bardzo przepraszam za moją irytację, ale czasami zastanawiam się czy słusznym posunięciem było dawanie możliwości wyłączenia reklam graficznych, ponieważ z tego co widzę sprawdza się w tym przypadku powiedzenie... "dać palca, a odgryzą Ci całą rękę" ;)

I chyba tyle miałem do dodania w sprawie linków w stopce ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test