Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Mam pytanie w sprawie Shoutboxa
Autor Wiadomość
Roxon84 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-25, 19:45   Mam pytanie w sprawie Shoutboxa
  


Moglibyście na tej stronie http://www.dhl-transport.czo.pl Shoutboxa przenieść wyżej bo jest na samym dole ? Postarajcie się lepiej :)
Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce.
 
 
     
Szogi1910 

Wpisz dowolną liczbę: 1
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 938
Wysłany: 2013-11-25, 21:36   
  


Nie ma takiej możliwości
_________________
 
     
Roxon84 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-25, 23:44   
  


Czemu nie ma takiej możliwości, żeby przenieść go wyżej ? Może takie forum zrobiliście. Wam to nie przeszkadza, że macie Shoutbox na dole a nie wyżej? Bo mnie bardzo to przeszkadza :/
 
 
     
Szogi1910 

Wpisz dowolną liczbę: 1
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 938
Wysłany: 2013-11-26, 10:47   
  


Roxon84 napisał/a:
Czemu nie ma takiej możliwości, żeby przenieść go wyżej ?


Bo trzeba przerobić styl żeby shoutbox był na górze a innym użytkownika co korzystają z takiego samego stylu może to nie odpowiadać
_________________
 
     
Roxon84 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-26, 12:09   
  


Ne pewno będzie odpowiadać bo zrobiliście taką stronę to nikt nie pomyślał żeby dać shoutboxa wyżej będzie łatwiej pisać niż suwakiem zjeżdżać na sam dół :/ No jak mi to przeszkadza a co mówiąc u innych ? Na pewno paru użytkowników by się znalazło.
 
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2013-11-26, 14:29   
  


Roxon84, ja nie projektowałem tych stylów ;) Shoutbox od lat w phpBB jest na samym dole...

Zresztą pamiętaj że jest to forum a nie czat ;) SB to tylko dodatek... ;)
 
     
Roxon84 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-26, 15:06   
  


Patrzyłem na innych stronkach to normalnie jest na górze :) To może pora na zmianę :P To jak SB jest dodatkiem to można dać na górę :) A można wiedzieć kto ją projektował jak nie Wy ? :)
Albo tak. Macie może dostęp do ftb do tej stronki http://www.dhl-transport.czo.pl ? to podajcie mi na gg 4245980 a ja sam sobie to zrobię bo to tylko w kodzie przenosisz cały SB. I to tyle 1-2 min. i zrobione.
 
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2013-11-26, 15:47   
  


Roxon84, standardowo w phpBB by Przemo jest na dole, w zaprojektowanych szablonach również i nie widzę potrzeby aby to zmieniać ;)

Roxon84 napisał/a:
A można wiedzieć kto ją projektował jak nie Wy ? :)

Szablony są ogólnodostępne w sieci i z takich źródeł były brane ;) Zostały jedynie dostosowane na potrzeby hostingu.

Roxon84 napisał/a:
Albo tak. Macie może dostęp do ftb do tej stronki http://www.dhl-transport.czo.pl ? to podajcie mi na gg 4245980 a ja sam sobie to zrobię bo to tylko w kodzie przenosisz cały SB. I to tyle 1-2 min. i zrobione.

Nie ma czegoś takiego jak dostęp do FTP. Założeniem platformy hostingowej forów jest właśnie to że użytkownik nie "grzebie w plikach" i nic nie instaluje.

Zmiany które chcesz wprowadzić są możliwe jedynie jak byś sam zainstalował forum i wtedy masz pełen dostęp do edycji plików ;) Ale takie rzeczy na hostingach współdzielonych ;)
 
     
Roxon84 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-26, 16:25   
  


Czyli tu nic nie załatwię. Muszę głębiej się pytać. Podacie linka tam gdzie robią te szablony tam gdzie je braliście ?
 
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2013-11-26, 17:02   
  


Roxon84, http://google.pl ;)

Powiem szczerze że nie do końca wiem co chcesz "tam załatwiać"?


Aha i taka mała przestroga... ;) Widzę że wykorzystujesz w nazwie skrót "DHL" ;) Nie wykorzystuj na forum żadnych zdjęć i znaków graficznych firmy DHL... ponieważ zwykle kończy się na tym iż ja dostaje wezwanie od prawników X firmy o zaprzestanie bezprawnego wykorzystywania znaku towarowego, a w rezultacie forum zostaje zablokowane i trwale usunięte z serwera.

Fora muszą być zgodne z polskim prawem ;)
 
     
Morfii 


Pomogła: 2 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Sie 2011
Posty: 26
Skąd: Eternity
Wysłany: 2013-11-29, 14:25   
  


Roxon84, wyciągnij kod shoutbox'a, korzystając z konsoli firefoxa, będzie na pewno oznaczony. Na początku spróbuj z "position". Polecenie jest standardowe, więc jak potrzebujesz jego opisu, to google wita ;) Jeżeli nie zadziała spróbuj znaleźć "{SHOUTBOX_DISPLAY}" i wpisać "{BOARD_INDEX}", albo spróbować w kod board: index.

To są niesprawdzone rzeczy, nigdy mi nie przyszło do głowy dać sb na górę. Czemu to mówię... Pisałeś, że czas na zmiany, nikt nie wpadł na taki pomysł i tym podobne. Powiem Ci szczerze, że styl z sb na górze byłby poroniony, zwłaszcza dla PBF'ów, które kładą nacisk na zawartość forum i rozwój fabularny, a nie pogaduszki. Nie odbieraj tego jako ataku.

I też posprawdzaj sobie strony o php by Przemo, bo wydaje mi się, że trochę nie rozumiesz jak ono działa ;) Czytaj dużo, a stworzysz dobre forum.

Dodatkowo polecam temat:
Rozpiska edycji stylu forum
To takie podstawy, że chyba nie nabroisz w tym ^^
_________________




 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 9

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test