Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z wxv
Autor Wiadomość
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2015-02-06, 15:55   
  


Spróbujcie również na 24h zmienić styl na jakiś inny, bo z tego co widzę używacie tego samego.
 
     
kas__ 

Wiek: 33
Dołączyła: 16 Gru 2013
Posty: 6
Wysłany: 2015-02-09, 13:59   
  


Mich@ł napisał/a:
Spróbujcie również na 24h zmienić styl na jakiś inny, bo z tego co widzę używacie tego samego.


Ok, styl stylem, ale nie każde forum mające swój adres na wxv używa tego samego, prawda? Tymczasem i u mnie problem zaczął pojawiać się wczoraj. Co prawda nie jest to jakoś strasznie uciążliwe, ale kilkukrotnie odświeżanie, cofanie się i wracanie na stronę, ponowne jej wczytywanie sprawia, że przeglądanie forum i pisanie na nim jest małą katorgą, a raczej w zamierzeniu ma być przyjemnością ;)
Chwilowe wyłączenie grafiki (tylko przeze mnie, zablokowałam ją w przeglądarce) na nic się zdało, problem wciąż istnieje. Nie wiem skąd to wynika, bo twierdzisz, że nie widzisz niczego niepokojącego... jednak coś na rzeczy być musi, że pośród wszystkich forów, tylko te stojące na WXV się tną - bez różnicy czy są przeładowane grafiką czy stoją puste od ich stworzenia. Mam nadzieję, że mimo wszystko uda się znaleźć jakieś rozwiązanie, bo dotychczas nie było większych kłopotów, a ten pojawił się z dnia na dzień.
Pozdrawiam! :->
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2015-02-09, 17:45   
  


kas__, problem w tym, że obecnie wszystkie zgłoszenia o problemach z działaniem są od forów, które mają własny kod CSS i z tego co widzę większość korzysta z imgur.com ;)

Tak jak wspomniałem, potrzebuje aby forum, na którym występuje problem miało przez 24h wyłączoną grafikę aby wyeliminować ten czynnik. Wyłączenie CSSa na 5 min nic mi nie da... ;)

Tak jak wspominałem, w tym temacie obciążenie nie jest jakieś straszne więc trzeba po kolei sprawdzać i odhaczać potencjalne problemy.
 
     
maleficent

Wpisz dowolną liczbę: 7
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 9
Wysłany: 2015-02-15, 23:31   
  


Gdyby to był problem z imgur, dlaczego wystąpiłby dopiero teraz? Grafika była zmieniana już jakiś czas temu, a nie chodzi tutaj o jedno forum, a kilka. Dzisiaj problem był wyjątkowo uciążliwy, fora zawieszały się non stop - albo pokazywał się tylko nagłówek, albo biała strona, albo nie ładowało się sb. Zresztą to dotyczy nawet tych for, na których nie ma ani dodatkowego kodu stylu, ani grafik.

Już od kilku miesięcy pojawia się problem z zacinającym się sb: niekiedy nie chce się załadować, a zaczyna działać dopiero, kiedy napisze się tam jakąś wiadomość. Teraz również często się nie ładuje, a do tego dochodzą problemy z całym forum.
 
     
maleficent

Wpisz dowolną liczbę: 7
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 9
Wysłany: 2015-02-15, 23:42   
  


+ chwilowo działa dobrze, ale przez kilka ostatnich godzin były problemy
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2015-02-15, 23:47   
  


maleficent,
maleficent napisał/a:
Gdyby to był problem z imgur, dlaczego wystąpiłby dopiero teraz?

Hehehe, a dlaczego problem na wxv.pl wystapił dopiero teraz a wcześniej było dobrze ;)? [głupie pytanie głupia odpowiedź... wybacz]

Tak jak pisałem kilka postów wyżej, wolne działanie zewnętrznych źródeł (np. grafika z zew serwra) może mieć wpływ na działanie forum.

maleficent napisał/a:
Grafika była zmieniana już jakiś czas temu, a nie chodzi tutaj o jedno forum, a kilka.
No właśnie... kwestia w tym że jak na razie wszystkie fora łączy tylko jedno... każde zgłoszone ma zmienioną grafikę.

maleficent napisał/a:
Dzisiaj problem był wyjątkowo uciążliwy, fora zawieszały się non stop - albo pokazywał się tylko nagłówek, albo biała strona, albo nie ładowało się sb.

Problem występował cały czas czy o określonych godzinach? Np 14-15 itp.

maleficent napisał/a:
Zresztą to dotyczy nawet tych for, na których nie ma ani dodatkowego kodu stylu, ani grafik.

Nikt niestety nie zgłosił problemu na forum bez grafiki więc tego nie zweryfikuje.

maleficent napisał/a:
Już od kilku miesięcy pojawia się problem z zacinającym się sb: niekiedy nie chce się załadować, a zaczyna działać dopiero, kiedy napisze się tam jakąś wiadomość. Teraz również często się nie ładuje, a do tego dochodzą problemy z całym forum.

A spróbuj wyłączyć SB i wtedy sprawdź czy będzie występował problem z ładowaniem forum.

Ogólnie obecnie jestem na "urlopie", a więc kwestie ew zmian w konfiguracji serwera będą dokonane pod koniec lutego.

Kilka dni temu prosiłem o wyłączenie kodów na 24h i niestety nikt mojej prośby nie spełnił :( A pozwoliło by to wyeliminować jedną z hipotez.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 8

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test