Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc z SQL (nie mam uprawnien a jestem głównym ...)
Autor Wiadomość
KAMIKADZEKKS 

Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-06-11, 12:27   Pomoc z SQL (nie mam uprawnien a jestem głównym ...)
  


Z powodów bezpieczeństwa do menu SQL mogą mieć dostęp tylko wybrani administratorzy.
Jeżeli nie masz dostępu a uważasz że powinieneś mieć, zwróć się do głównego administratora.
Dopisywanie administratorów którzy mają mieć dostęp do SQL odbywa się za pomocą ID. Jeżeli nie wiesz co to znaczy to lepiej żebyś nie wiedział i nie miał dostępu do tej części menu, bo może się to skończyć uszkodzeniem forum :>
Jeśli jesteś "dopisanym" adminem poniżej jest formularz służący do dodania kolejnych adminów którzy będą mieli dostęp do SQL. Jeżeli jesteś głównym administratorem i nie widzisz formularza, kliknij Tutaj będziesz miał możliwość dodania swojego ID (domyślnie 2)
Pamiętaj żeby po zakończeniu koniecznie zmienić nazwę pliku /admin/main_admin.php lub go usunąć, w przeciwnym razie twoi administratorzy będą mogli zastąpić twoje ID swoim i będą mieć dostęp do SQL.
W celu jeszcze większego bezpieczeństwa wskazane jest po zakończeniu operacji na bazie danych, usunięcie z tej listy zezwoleń swojego numeru ID i zmianę nazwy pliku poprzez FTP


I nie wiem co zrobic . Klikam tam żeby podac ID podaje i nic ... proszę o pomoc ponieważ chcę zrobic sobie FTP na totalcomander do tej stronki zeby dodac fajne rzeczy :D ..
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2011-06-11, 12:53   
  


KAMIKADZEKKS, nie udostępniamy dostępu do serwera poprzez FTP.

Dodatkowo nie za bardzo rozumiem co ma SQL do ftp ;)?
 
     
KAMIKADZEKKS 

Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-06-11, 20:42   
  


.. szkoda i to bardzo bo chcialem powgyrwac pare rzeczy no ale ok jak cos pisz na nr gg 3673511.

dzięki chociaż za info ..
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2011-06-11, 21:18   
  


KAMIKADZEKKS, darmowe hostingi forów są przede wszystkim dla ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia o skryptach ;) Jeżeli chcesz wgrywać dodatki i umiesz je instalować to wykup sobie konto na jakimś normalnym hostingu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 5

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test