Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rejestracja, moderator, avatar.
Autor Wiadomość
tapmadl 

Dołączył: 24 Lis 2013
Posty: 5
Skąd: Radom
Wysłany: 2013-11-24, 23:23   Rejestracja, moderator, avatar.
  


Witam.

Mam trochę takich drobnych problemów a więc do rzeczy.

1. Rejestracja - niechcący w zabronionych nazwach wpisałem tam coś, i teraz nie mogę tego usunąć ponieważ nie pokazuje mi tego jak już czytałem http://www.ees.pl/viewtopic.php?t=2606 u mnie jest identycznie, proszę admina o naprawienie mi tego błędu.

2. Moderator - mam rangę na forum Administrator Junior Admin i Moderator te dwie pierwsze grupy umiem dodać ludzi itd. lecz rangi moderator nie potrafię nie wiem czemu i co jest grane?
Proszę o pomoc w tej kwesti, sam utworzyłem po prostu grupę Moderator bo do tamtej nie da się nikogo dodać btw. wcale nie wiem jak to zrobić.

3. Avatar - czy jest możliwość ustawienia przymusowego avatara nowym użytkownikom forum tzn. że taki przykładowy forumowy avatar. Każdy użytkownik może sobie go zmienić etc. ale żeby na początku był avatar?

Z góry dziękuję za pomoc.
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2013-11-25, 01:29   
  


tapmadl napisał/a:
1. Rejestracja - niechcący w zabronionych nazwach wpisałem tam coś, i teraz nie mogę tego usunąć ponieważ nie pokazuje mi tego jak już czytałem http://www.ees.pl/viewtopic.php?t=2606 u mnie jest identycznie, proszę admina o naprawienie mi tego błędu.
Naprawione ;) Nie psuj więcej ;)

tapmadl napisał/a:
2. Moderator - mam rangę na forum Administrator Junior Admin i Moderator te dwie pierwsze grupy umiem dodać ludzi itd. lecz rangi moderator nie potrafię nie wiem czemu i co jest grane?

Wchodzisz na profil użytkownika i masz link " Zezwolenia" i tam nadajesz mu zezwolenia do moderowania danym działem. Wtedy użytkownik staje się "moderatorem". Osobiście polecam jednak usunąć standardowe rangi i stworzyć własne grupy z kolorami ;)

tapmadl napisał/a:
3. Avatar - czy jest możliwość ustawienia przymusowego avatara nowym użytkownikom forum tzn. że taki przykładowy forumowy avatar. Każdy użytkownik może sobie go zmienić etc. ale żeby na początku był avatar?

Z tego co kojarzę to niestety nie.
 
     
tapmadl 

Dołączył: 24 Lis 2013
Posty: 5
Skąd: Radom
Wysłany: 2013-11-25, 11:39   
  


Dziękuję bardzo za pomoc.

Jeszcze jedno pytanie, powiedz mi jak chcę dodać logo na samej górze strony to jak dodaje logo to to stare zostaje a moje logo się całe nie wkleja tzn jest takie ścięte a chce żeby było całe i eleganckie.

@edit: http://www.easycrafft.czo.pl/

ten ma ładne logo eleganckie a mi jak wejdziesz w moje forum to zobaczysz jak wygląda..
 
     
Szogi1910 

Wpisz dowolną liczbę: 1
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 938
Wysłany: 2013-11-25, 12:31   
  


Na tym stylu możesz dodać jedynie logo z napisem na warstwie przezroczystej i musi mieć wymiary takie samo jak oryginalne
_________________
 
     
tapmadl 

Dołączył: 24 Lis 2013
Posty: 5
Skąd: Radom
Wysłany: 2013-11-25, 12:47   
  


aha rozumiem, a powiedzcie mi jak mam sobie dodać np. własną skórkę, ponieważ ja jestem zupełnym amatorem w tym temacie, jak np w tej skórce co mam jak mogę zmienić logo w forach o co chodzi >> jak np. mam forum regulamin to z lewej strony jest logo a chce to zmienić jak się to da?
 
     
Szogi1910 

Wpisz dowolną liczbę: 1
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 938
Wysłany: 2013-11-25, 13:16   
  


Własnego stylu nie dodasz. Na obecnym stylu nie możesz zmienić położenia loga.
_________________
 
     
tapmadl 

Dołączył: 24 Lis 2013
Posty: 5
Skąd: Radom
Wysłany: 2013-11-25, 13:23   
  


a na jakich stylach będę mógł to zrobić i dlaczego w tym stylu nie działa pw?
 
     
Morfii 


Pomogła: 2 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Sie 2011
Posty: 26
Skąd: Eternity
Wysłany: 2013-11-25, 13:40   
  


Skopiuj CSS stylu i dodaj do konfiguracji strony głównej, ten skopiowany, po czym zmień parametry, które chcesz i w ten sposób zrobisz sobie nakładkę. A jak dalej nie wiesz co i jak, to tak:
HTML dla zielonych

Lub zatrudnij grafika.
_________________




 
 
     
tapmadl 

Dołączył: 24 Lis 2013
Posty: 5
Skąd: Radom
Wysłany: 2013-11-25, 21:42   
  


rozumiem, nie spróbuję się sam pobawić.

Powiedzcie mi w takim razie na jakim stylu do Cs'a będę mógł zmienić tło oraz wrzucić wymiarowe loga no i zmienić ikony obok for?

@edit: z tego stylu counter strike zrezygnowałem ponieważ tam pw nie działa podajcie jakiś styl dobry pod cs'a ze zmiana tła etc.

@edit2: i jeszcze jedno jak wstawiłem logo swoje w baner i zmieniłem żeby jak ktoś kliknie w logo to żeby jego nie przekierowało na hosting tylko na mój serwer i zmieniłem tak że jak kliknie to otwiera mu się nowa strona z forum a chce że jak kliknie to żeby mu się otwierała strona forum w tej karcie co jest na forum a nie w nowej

@edit3: i jeszcze jak ktoś dostanie pw to żeby mu to pokazywało

@edit4: powiedzcie mi czy w stylu cs mogę tło edytować i czy tam gdzie mogę wstawić logo to co tam widać nogi czy to mogę jakoś zmienić?
 
     
Morfii 


Pomogła: 2 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Sie 2011
Posty: 26
Skąd: Eternity
Wysłany: 2013-11-29, 14:29   
  


Pokaż kod jaki dałeś do odwołania strony w logo, bo właśnie, podstawowo powinno otwierać w karcie, chyba, że jest jakiś "dodatek" i prawdopodobnie wyjdzie to, że trzeba coś usunąć.

EDIT3: Sprecyzuj jak ma pokazywać

Możesz zmienić. Pisałam HTML i CSS, z tym, że jak samo tło to nie obowiązkowy jest CSS, a dobrze dopasowany obrazek. Jesteś strasznym leniuszkiem

Ogólne -> Konfiguracja Strony głównej -> 1 okno, taka ramka
<body background="ścieżka dostępu do obrazka">...</body>
_________________




 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 8

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test