Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z platformami wxv i czo
Autor Wiadomość
Hejterr 

Dołączyła: 18 Mar 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-03-18, 19:22   Problem z platformami wxv i czo
  


W sumie to bardzo długo zastanawiałam się ,gdzie umieścić ten problem, bo dotyczy on zarówno for umiejscowionych na platformie wxv.pl jak i czo.pl, ale nie to jest tutaj najważniejsze. Otóż od wczoraj , godziny około ,czy ja wiem, 16(?) próbuję dostać się na jakiekolwiek forum należące pod wyżej wymienione hostingi- bezskutecznie. Przeglądarka zachowuje się zupełnie tak, jakby strona nie istniała, nieważne czy próbuję wejść na forum swoje, czy innych. Starałam się też dostać z innych przeglądarek, ale i one zachowują się podobnie, a wyczyszczenie ciasteczek nie wnosi nic nowego. Najśmieszniejszym jest fakt, że ilekroć pytam ''znajomych po fachu'' oni z zaskoczeniem odpowiadają im, że zarówno czo.pl jak i wxv.pl chodzi sprawnie, więc to chyba ja jestem jakimś ewenementem. Dodam też, że próbowałam dostać się na adresy z innych komputerów w moim domu, jak i telefonu, ale nawet to nie przyniosło żadnych skutków. Czy jest coś, co powinnam w takiej sytuacji zrobić? Byłabym niezmiernie wdzięczna za chociażby nakierowanie na rozwiązanie tego problemu.
Pozdrawiam serdecznie.
 
     
zapalniczka 

Wpisz dowolną liczbę: 1
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 23 Lut 2014
Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-03-18, 19:59   
  


Proszę
http://www.ees.pl/viewtopic.php?t=2765
_________________
 
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2014-03-18, 20:12   
  


Hejterr, zostałaś zbanowana przez Firewall ;) Twoje IP zostało już odblokowane, tylko ciekawe dlaczego firewall Cię zablokował ;)
 
     
Hejterr 

Dołączyła: 18 Mar 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-03-18, 20:14   
  


Mich@ł, Sama się nad tym zastanawiam... Czy to mogło mieć związek z używaniem Firebuga? Kreując swoje forum używałam go, by nie pogubić się w kodzie...
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2014-03-18, 21:36   
  


Hejterr, nie, tego firewall nie wykryje.

Wiadomo firewall to tylko program operujący na schematach i czasami zdarzają się błędy ;)

Zmniejszyłem na razie trochę czułość filtrów i powinno być ok ;)
 
     
symboliczna

Dołączył: 15 Lut 2014
Posty: 7
Wysłany: 2014-03-21, 11:23   
  


Właściwie od jakiś trzech, czterech dni zastanawiałam się nad tym, czemu żadne forum na wxv.pl czy czo.pl nie działa i to tylko mi. Wpierw myślałam, ze to kolejne problemy z wxv, ale innym działało, a teraz natrafiłam na problem Hejterr'a i myślę, ze mogę się spokojnie pod niego podpiąć, gdyż czyszczenie ciasteczek również u mnie nie pomaga.
Z góry dziękuję za pomoc ;)
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2014-03-21, 11:52   
  


symboliczna, z tego co widzę masz neostrade czyli zmienne IP, a więc jeżeli nawet firewall Cię zbanuje to po max 24h powinnaś mieć dostęp, ponieważ neostrada zmieni Ci IP.

Spróbuj pod inna przeglądarką + przeskanowanie systemu antywirusem.
 
     
symboliczna

Dołączył: 15 Lut 2014
Posty: 7
Wysłany: 2014-03-21, 11:56   
  


właśnie to mnie zastanawiało, bo co jakiś czas w końcu udaje mi się wejść na forum, a po pewnym czasie znów pada i tak w kółko.
próbowałam na innych przeglądarkach już wcześniej, zostaje przeskanowanie co robię dość regularnie, ale dzięki :)
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2014-03-21, 12:03   
  


symboliczna, a teraz możesz wejść na forum? Z tego co widzę Twoje obecne IP nie jest zablokowane.
 
     
symboliczna

Dołączył: 15 Lut 2014
Posty: 7
Wysłany: 2014-03-21, 12:07   
  


Tak teraz jestem, ale kiedy pisałam pierwszą wiadomość tutaj blokowało mnie, (próbowałam na innym komputerze, telefonie) wczoraj tez i w zasadzie kilka razy dziennie na dłuższy czas mi się to zdarza, kiedy inni piszą, ze im forum normalnie funkcjonuje. O tyle o ile tutaj mam zmienne ip, taka sama sytuacja ma miejsce w zupełnie innym miejscu, w którym studiuję i gdzie mam zupełnie inny adres ip :x
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2014-03-21, 13:08   
  


symboliczna, a jak korzystasz z forum, otwierasz XX zakładek itd? Pytam ponieważ firewall banuje najczęściej z 3 powodów:
1. Skanowanie portów - myślę ze w Twoim przypadku nie aktualny ;) (?)
2. Próby "odgadnięcia hasła" do kont mailowych - tak jak powyżej (?)
3. Generowanie dużej ilości zapytań do serwera w krótkim czasie - i tutaj możliwe że to jest przyczyną.

Jak by Cię zablokowało to podeślij mi swoje IP, wtedy będę mógł sprawdzić dokładniej za co IP dostało blokadę.

Na uczelni zapewne masz stałe IP i pewnie zostało kiedyś zablokowane z jakiegoś powodu.
 
     
symboliczna

Dołączył: 15 Lut 2014
Posty: 7
Wysłany: 2014-03-21, 13:25   
  


O tak, zdecydowanie czasem zdarza mi się otworzyć sporo zakładek, także ta opcja wydaje się możliwa.
Podeślę IP jeśli to się powtórzy, ale teraz będę ostrożniejsza z zakładkami w takim razie i dzięki za informacje :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 8

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test