Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ajax Chat
Autor Wiadomość
shins

Wpisz dowolną liczbę: 5
Dołączył: 01 Lut 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-02-01, 19:37   Ajax Chat
  


Ze względu na niezbyt przyjazny wygląd tego wbudowanego czatu oraz to, że po podłączeniu czatów zewnętrznych potrzeba rejestrować się dwukrotnie oraz treść widzą osoby nieupoważnione (a jest to forum gry, co wiąże się z pewnymi niedogodnościami z tą grą związanymi), w każdym razie tak działa chatango, chcę umieścić inny czat na forum.

Najbardziej pasuje mi Ajax Chat, ale wszystkie instrukcje jakie widziałem zakładają podłączenie za pomocą klienta FTP, czego jak przeczytałem nie mogę uzyskać.

Dziś jednak znajomy napisał mi, że zna osobę, które umieściła Ajax Chat na swojej stronie z domeny czo.pl, ale nie chce mi dać na nią namiarów.

Czy można i (jeśli można to) jak zainstalować Ajax Chat na swojej stronie, bez użycia klienta FTP?

Czy administracja domeny czo.pl mogłaby mi to wgrać i czy w ogóle rozpatruje indywidualne prośby? Jeśli tak, to gdzie powinienem napisać, aby uzyskać pomoc?

Do celów testowych założyłem forum Test123.czo.pl, bo do forum docelowego nie mam uprawnień, ale jako, że osoba w tej chwili zarządzająca tym forum nie zna się ani trochę na programowaniu czy czymkolwiek z tym związanym to na mnie spadło zadanie wgrania tego czatu, co wybitnie mi nie wychodzi, bo wszystkie sposoby, jakie znajduje zakładają możliwość skorzystania z FTP...
 
     
zapalniczka 

Wpisz dowolną liczbę: 1
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 23 Lut 2014
Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-02-02, 01:13   
  


Ajax nie jest przypadkiem do MyBB? Jeżeli już wgrywać jakiś shoutbox to najlepiej ,,by Mati", ale i tak to jest bez sensu bo inne fora używają standardowe SB i jest dobrze.
shins napisał/a:
niezbyt przyjazny wygląd tego wbudowanego czatu

To zmień styl :roll:
_________________
 
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2015-02-02, 04:22   
  


shins, niestety nie ma możliwości wgrywania własnych pluginów.
 
     
kinkonga 

Wpisz dowolną liczbę: 1
Dołączyła: 17 Kwi 2015
Posty: 2
Wysłany: 2015-04-17, 01:00   
  


Kochani! Odkopuję temat.
Mam podobny problem, założyłam dziś forum na czo.pl dla sojuszu, nigdy wcześniej nie zajmowałam się prowadzeniem forum. Panel administracyjny jest stosunkowo prosty dla mnie w obsłudze, to co potrzebuję daję radę zrobić, ale boleję nad SB. Jego forma mi w niczym nie przeszkadza, w zupełności wystarczy nam ten wbudowany, jednak zależy mi, aby wyświetlał się tylko dla zalogowanych użytkowników. Ma służyć szybkiej komunikacji podczas działań militarnych sojuszu i nie chcę, aby potencjalny przeciwnik miał możliwość przeczytania jego treści. Bardzo proszę o wskazówki jak mogłabym zablokować SB dla gości na forum.
Z góry wielkie dzięki za pomoc.
Przy okazji pozdrawiam wszystkich - pierwszy post na forum ;)
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2015-04-17, 09:39   
  


PA => Ogólne => Shoutbox =>
Goście mogą pisać w ShoutBox'ie ?
Shoutbox tylko widoczny dla gości, bez możliwości pisania
 
     
kinkonga 

Wpisz dowolną liczbę: 1
Dołączyła: 17 Kwi 2015
Posty: 2
Wysłany: 2015-04-17, 09:47   
  


Wczoraj pół nocy bawiłam się tymi opcjami i nic, a totalnie nie przyszło mi do głowy, żeby coś na tym SB napisać.. Rzeczywiście SB jako okienko zostaje, nie widać jedynie treści po wylogowaniu. Nie wiem czemu ubzdurałam sobie, że w ogóle SB nie będzie.
Dzięki!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 8

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test