Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[Współpraca] Szukam wspólnika do zarabiania na SUBSMS !
Autor Wiadomość
inwsmedia

Wpisz dowolną liczbę: 4
Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 9
Wysłany: 2015-08-28, 21:07   [Współpraca] Szukam wspólnika do zarabiania na SUBSMS !
  


Witam serdecznie !

Jak temat wskazuję zainteresowałem się zarabianiem na programach za pośrednictwem SUBSMS. Parę zdań o mojej osobie, w chwili obecnej zarabiam na PPA tworząc wspólnym biznes z pozycjonerem z którym podjąłem współpracę. Finansowo wszystko idzie w dobrym kierunku więc postanowiłem spróbować zarabiać dodatkowo na SUBSMS a i dlaczego mam nie poszukać kolejnego wspólnika, jeżeli z jednym pomału odnosimy sukcesy :)

Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw postanowiłem wejść w kolejny biznes czyli SUBSMS. Prawda jest taka, że jestem totalnym Świeżakiem w praktyce z jakąś tam wiedzą teoretyczną. Posiadam parę kontaktów od doświadczonych osób, którzy za każdym razem służą mi dobrą radą i pomocą a więc można powiedzieć cały czas się uczę. Ale również z własnego doświadczenia wiem, że tworząc nawet tego typu biznes z odpowiednią osobą jestem w stanie osiągnąć jeszcze większe wyniki finansowe.

Mam już wybrany serwis z którym będę współpracował. Oczywiście każdy kto chociaż trochę analizował zarabianie w ten sposób wie, że zarobki w jeden dzień mogą i osiągają po kilka tysięcy złotych oczywiście poprzedzone jest to ciężką pracą. Ale znam fizycznie osoby, która zarabiają bardzo ładne sumy oczywiście zaopatrując się w odpowiednie programy itp. Oczywiście działamy na Facebooku. Tak jak powiedziałem, tak samo jak w przypadku mojego biznesu PPA tak i tutaj podchodzę do tematu bardzo ale to bardzo profesjonalnie z wizją zarobienia dużych pieniędzy po nakładzie ciężkiej pracy jak i współpracy. Wiadomo, że aby wyjąć trzeba zainwestować. Osoby, która zarabiają na SUBSMS ładne sumy zaopatrzeni są w dość drogie aplikacje warte 400-500 zł(mówimy tutaj o jednej sztuce, która może zostać zbanowana, chociaż takie akcje nie są częste). Pewnie kwoty przerażają ale po małych sukcesach w PPA jestem zdeterminowany również w tej dziedzinie odnieść sukces.

Może przedstawię co mam:

- Nie posiadam aplikacji wartej 400-500 zł, ale za to wykupiłem wczoraj jeden z 2 dostępnych w Polsce poradników za 650 zł, który pokazuję w jaki sposób można skutecznie i bezpiecznie tworzyć aplikację + viralke pod Facebooka które warte są 400-500 zł. Oczywiście potrafię za pośrednictwem tego poradnika tworzyć takie aplikację na których można spokojnie zarabiać + dodatkowo możemy sprzedawać indywidualnym klientom :) Za pośrednictwem SUBSMS i przy odpowiednim nakładzie pracy nawet w 1 dzień można odrobić zakup aplikacji, bo tak naprawdę wszystko zależy od nas samych.

- Również wczoraj zakupiłem Hosting na rok

- Zakupiłem również domenę .pl

- Zamówiłem również kilka starterów pod tworzenie kont Facebookowych

I to na tyle byłoby. Jak już powiedziałem nigdy w tej dziedzinie nie działałem więc również jest to mój debiut ale uważam, że przy odpowiednim nakładzie pracy nie będzie żadnego problemu z zarobkiem. Zainwestowałem sporo pieniędzy ale to tylko dlatego, że jestem pewny swojego sukcesu a z swojego doświadczenia jak już pisałem nawiązanie współpracy z wartościowym człowiekiem podwoi a nawet potroi zarobki.

Teraz może przedstawię opis "wartościowego człowieka" czyli czego oczekuję od wspólnika:

- Znajomości programistycznych (tworzenie prostych przechwytujących stron, wgrywanie plików, kodów na hosting itp itd) - niestety moja osoba nie czuję się w tym najlepiej

- Dobrze byłoby gdyby znała na tworzeniu grafiki chociaż nie koniecznie - jednak jeżeli nie zna się to wymagałbym wspólnych inwestycji na ewentualne jakieś projekty graficzne (logotypy itp)

- Oczekuję aby wspólnik dysponował czasem na długi, długi okres

- Zaangażowania, szczerości, chęci i naprawdę szczerego podejście do tego biznesu ponieważ traktuję go bardzo ale to bardzo poważnie

- Również dojrzałości ponieważ nie mam zamiaru współpracować z osobami, które zaangażują się na tydzień, miesiąc, albo 2 miesiące po czym nagle znikają, nie dają odpowiedzi itp. Nie mam czasu i chęci na takie zabawy.

- Wspólnie tworzymy projekt więc i wspólnie w wyjątkowych sytuacjach w niego inwestujemy(nie mówię tutaj o wielkich kwotach)

- Fajnie byłoby gdyby owa osoba posiadała doświadczenie praktyczne i teoretyczne na temat SUBSMS, zbieraniu tokenów, ewentualnej promocji itp, chociaż nie jest to konieczne ponieważ wyznaję zasadę, że wszystkiego jesteśmy w stanie się nauczyć.

I to byłoby na tyle. Co do podziału % od zarobionej kwoty, ewentualnych ustaleń odnośnie współpracy, warunków itp, wszystko uzgodnimy po tym jak przeprowadzę rozmowę z daną osobą. Z pewnością jeżeli przypadniemy sobie do gustu to i również ustalimy odpowiednie dla wszystkich warunki. I jeszcze raz napiszę, raz odniosłem i nadal pomału odnoszę sukces z osobą którą poznałem podobnie pisząc taki temat i mam zamiar ten wyczyn powtórzyć tylko tym razem na dziedzinie SUBSMS.

Proszę nie pisać do mnie na PRIV ani w temacie, zainteresowane osoby proszę o kontakt za pośrednictwem E-mail:

E-mail: inwsmedia@gmail.com

Pozdrawiam
 
     
MinePL12 

Wpisz dowolną liczbę: 6
Dołączył: 26 Lip 2015
Posty: 55
Wysłany: 2015-08-31, 14:51   
  


Mogę wiedzieć czy ma
to coś związnie z Hostingiem
Phpbb ? bo mi tak nie wygląda jakoś ;d
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 8

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test