Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[Zlecę] Pisanie tekstów w języku niemieckim i holenderskim !
Autor Wiadomość
inwsmedia

Wpisz dowolną liczbę: 4
Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 9
Wysłany: 2016-01-24, 13:05   [Zlecę] Pisanie tekstów w języku niemieckim i holenderskim !
  


Witam !

Szukam osób do stałej współpracy. Praca polega na pisaniu tekstów o grach komputerowych. Zasada współpracy wygląda następująco: ja podaję tytuł gry a następnie wytyczne co i jak ma być napisane. Dla osób, które znają naprawdę dobrze język niemiecki lub holenderski nie będą mieli żadnych problemów i praca ta będzie lekka i przyjemna. Nie jest to nic specjalnego ani trudnego a wręcz przeciwnie. Nie ma potrzeby znania rynku gier komputerowych.

Wymagam aby każdy tekst miał minimum 300 słów. To jest bardzo ważny czynnik. Następnie bardzo ważna jest gramatyka jak i stylistyka pisania tekstów - tutaj poziom musi być naprawdę dobry. Teksty również muszą dobrze być napisane pod kątem SEO - tutaj wytłumaczę dokładnie o co mi chodzi.

Tak jak napisałem na samym początku postu szukam osób do STAŁEJ współpracy. Nie jest to jednorazowe zlecenie. Z tego względu szukam osób wyłącznie odpowiedzialnych i takich którzy dysponują odpowiednią ilością czasu na podjęcie współpracy z moją osobą. Czas realizacji takiego tekstu nie będzie oczywiście ekspresowy, tym nie musicie się obawiać. Najważniejsze dla mnie jest aby zgłaszały się osoby dojrzałe, które po tygodniu albo miesiącu nie zrezygnują mi z współpracy. Tygodniowo tekstów będzie różnie od 3 do 5 nawet. Tutaj zasada z pewnością będzie się zmieniać.

Teraz sprawa wynagrodzenia wygląda następująco. Zdaję sobie sprawę, że takie tłumaczenia tekstów oscylują w granicach nawet 15-20 zł. Jednak jak już napisałem ja szukam osoby do STAŁEJ współpracy dlatego moja cena wynosi 7-8 zł Netto za każdy napisany dla mnie tekst. Uważam, że cena jest w pełni proporcjonalna do tekstów które będę zlecał osobom zainteresowanych podjęciem współpracy. Więcej informacji udzielę po skontaktowaniu się z moją osobą.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt tylko i wyłącznie E-mail:

E-mail: inwsmedia@gmail.com

Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 8

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test