Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjątkowo upierdliwa reklama
Autor Wiadomość
Misza 

Wpisz dowolną liczbę: 17
Dołączyła: 22 Lis 2012
Posty: 29
Wysłany: 2016-01-11, 01:15   Wyjątkowo upierdliwa reklama
  


Witam,
Rozumiem, że serwis musi się z czegoś utrzymywać, ale zawalanie reklamami forum tak, że nie idzie otworzyć strony, to przesada. Chodzi mi między innymi o te adresy:

www.4cat.info.pl
www.pifpaf.org.pl
www.jab100.biz.pl

Użycie adblocków i tym podobnych powoduje nieestetyczne wyrwy, które psują wygląd forum. Bardzo proszę Administrację o rozważne wybieranie reklamodawców, reklama reklamą, ale to już lekka przesada moim zdaniem.

Pozdrawiam serdecznie.
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2016-01-11, 10:43   
  


Misza, nie za bardzo rozumiem w jakim sensie "nie idzie otworzyć strony"? Czy jakaś reklama blokuje forum?

Co do samych reklam to jest to sieć reklamowa więc ja reklamodawców nie wybieram ja, a są "serwowane" automatycznie teoretycznie kontekstowo.

Obecnie są to jedynie testy.

Niestety, hosting aby istniał musi być "rentowny". Przez kilka ostatnich lat bardzo dobrze spisywała się sieć adtaily.pl, jednak obecnie jestem zmuszony szukać alternatyw.
 
     
eloelo300

Wpisz dowolną liczbę: 34
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 336
Wysłany: 2016-01-11, 14:19   
  


Nie rozumiem. Czy te adresy nalezą do Krynski NET? Bo ja myślałem że tylko czo.pl i wxv.pl
 
     
Misza 

Wpisz dowolną liczbę: 17
Dołączyła: 22 Lis 2012
Posty: 29
Wysłany: 2016-01-14, 03:05   
  


Przez naładowanie strony reklamami mieli się ona i mieli w nieskończoność. Dopiero włączony adblock skraca czas ładowania, a teraz z tymi nowymi reklamami nawet on już nic nie daje. Pomijam fakt, że reklamy instalują się w takich miejscach, że rozjeżdżają mi cały styl forum.
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2016-01-14, 03:41   
  


Misza napisał/a:
Pomijam fakt, że reklamy instalują się w takich miejscach, że rozjeżdżają mi cały styl forum.

konkrety... ;). Reklamy dostosowane są do szerokości 750px i są umieszczone w boksach, które właśnie takie reklamy mogą pomieścić. Podeślij screena i sprawdź czy masz wszędzie podomykane tagi.

Misza napisał/a:
Przez naładowanie strony reklamami mieli się ona i mieli w nieskończoność.

Czy używasz jakiegoś internetu mobilnego?

Nie zauważyłem większych problemów z ładowaniem forów. Oczywiście mogą zdarzać się problemy z wydajnością ale to zwykle w przypadku godzin "szczytu".


Co do samych reklam to oczywiście rozumiem, że najlepiej by było gdyby ich nie było wcale...

Niestety... brak reklam => brak $$$ => brak możliwości świadczenia darmowych usług hostingowych.

Obecnie wyświetlanych jest od 1 do 3 jednostek reklamowych w zależności od podstrony.

A co do reklam dla osób używających adblocka to są one w fazie testów i myślę że do końca stycznia będzie wiadomo czy zostają czy nie (kwestia opłacalności).
 
     
Shilon

Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 50
Wysłany: 2016-03-06, 11:59   
  


Jakiś czas temu była tu prośba o to żeby reklamy nie były obleśne, a http://scr.hu/4nzp/luzuf takie coś nie jest przyjemne do oglądania. Adblock zmienił właściciela, część reklam teraz się nie chowa.

:<
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2016-03-06, 18:36   
  


Shilon, jest to sieć reklamy kontekstowej a więc sama dobiera reklamy do "zawartości" danej strony. Gdy nie może znaleźć reklam powiązanych tematycznie to wyświetla inne.

Nie mam wpływu na treść emitowanych reklam (mogę jedynie blokować domeny). Obecnie jedynie zablokowane są reklamy dla dorosłych. Wrzuciłem reklamę w filtr konkurencji więc powinna zniknąć w najbliższym czasie jednak takie blokowanie domen do ostateczność.

Niestety aby platforma hostingowa mogła funkcjonować to nie mogę pozwolić sobie na "wybrzydzanie" co do jakości i tematyki reklam.
 
     
zapalniczka 

Wpisz dowolną liczbę: 1
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 23 Lut 2014
Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-03-07, 11:22   
  


Zawsze można wyłączyć reklamy.
_________________
 
 
     
eloelo300

Wpisz dowolną liczbę: 34
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 336
Wysłany: 2016-03-07, 15:30   
  


Tematykę można ustawić podczas tworzenia forum, więc zachęcam żebyście tą opcje używali.
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2016-03-07, 15:38   
  


eloelo300, ustawienie tematyki podczas zakładania forum nic nie da.

Reklamy dopasowywane są kontekstowo do treści strony. Czyli sprawdzane są słowa występujące na danej podstronie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 8

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test