Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem - grupy
Autor Wiadomość
hiddenpalms

Dołączył: 17 Lip 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-07-17, 12:36   Problem - grupy
  


Witam,

mam problem odnoście grup. Na początku przyznaję, że pierwszy raz korzystam z Państwa hostingu, ale sam nie raz stawiałem na serwerach fora na tym samym silniku (nie to że jestem jakiś super doświadczony). Bądź razie sprawa wygląda następująco:

mam utworzone 15 grup na forum, typ grupy: Zamknięta (i w tej chwili nikt nie powinien do niej dochodzić, chyba że moderator grupy zaprosi kogoś).

Każdy zarejestrowany użytkownik który jest na forum, mimo wszystko po jakimś czasie automatycznie dochodzi do grup. Nikt ich nie dodaje, nie jest zaznaczone żeby automatycznie dochodzili do wszystkich grup.

A takie usuwanie ręcznie uzytkowników z grup jest męczące i to nie jest pierwszy przypadek, gdzie wszyscy użytkownicy dochodzą do wszystkich grup.

Pozdrawiam i mam nadzieję na szybką pomoc z Państwa strony
Michał
 
     
Szogi1910 

Wpisz dowolną liczbę: 1
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 938
Wysłany: 2010-07-17, 13:43   
  


Moze włączyłeś przez przypadek dodawanie usera do grupy od jakiejś ilości postow
_________________
 
     
hiddenpalms

Dołączył: 17 Lip 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-07-17, 13:58   
  


w tym sęk, że właśnie nie. Samoistnie to się robi, pole tamto co podałeś jest puste więc jest to wyłączone.
 
     
Szogi1910 

Wpisz dowolną liczbę: 1
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 938
Wysłany: 2010-07-17, 15:16   
  


To stwórz nowa grupę testowa i zobacz czy ci bede dolanczac userzy do niej. Bo jedynie co mozesz miec włączone to automatyczne dodawanie userow do grupy ale jak pisales ze masz wylaczone to ja nie wiem co to moze byc
_________________
 
     
Cabriio 
Webmaster


Wiek: 27
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 368
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-07-17, 21:59   
  


hiddenpalms, a może ilość postów od której ma dodawać jest 0? Jeśli tak to już masz rozwiązanie. Miałem podobny problem.

Sory że tak odpowiadam na intuicje ale głowa mnie boli i nawet mi się tego czytać nie chciało.
_________________
Nie udzielam pomocy po za forum!
 
 
     
hiddenpalms

Dołączył: 17 Lip 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-07-18, 12:58   
  


Cabriio - pisałem już, że ta opcja jest wyłączona, tzn. jest teraz ustawione na 999999 postów to i tak nie powinno dodawać użytkowników z jednym lub z żadnym postem.

#Szogi1910 - muszę się poprawić, napisałem że nie ma tam nic wpisane ale jest wpisane od 99999 postów ale jest odznaczone pole:

Cytat:
" Automatyczne dodawanie użytkowników"


Więc mimo wszystko nie powinni się dodawać automatycznie.
Zrobiłem grupę testową, ale to zawsze się robi po jakimś czasie. Mam w planach aby na forum było maks. 100 uzytkowników i takie usuwanie co jakiś czas z grup to jest i będzie męczące. Nie wiem co to jest więc proszę o pomoc i sprawdzenie ustawień skryptu
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 9

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test