Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Szogi1910
2010-11-02, 15:05
Czemu hostin nie działa? Wxv.pl zbankrutowało
Autor Wiadomość
Michal98

Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 26
Wysłany: 2010-11-01, 19:19   Czemu hostin nie działa? Wxv.pl zbankrutowało
  


Wiecie czemu hosting nie działa. Nic się nie stało z dyskami. Wxv i reszta (czo, fora dyskusyjne) bankrutują. Spytacie się dla czego? Wszystkie fora są zalewane przez reklamy. Michał chce przez to wyłudzić od was pieniądze (jak macie premium na forum nie ma reklam) i opłacić miejsce w sieci. On się po prostu zadłużył i teraz żeby się oddłużyć umieszcza reklamy na naszych forach i je niszczy. Proponuję wszystkim zostawienie tego hostingu, który czeka nieuchronny koniec.
 
     
Cabriio 
Webmaster


Wiek: 27
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 368
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-11-01, 19:56   
  


Michal98, wszyscy w domu zdrowi? Kolego, to jest darmowy hosting i Mich@ł w jakiś sposób chciałby sobie dorobić żeby mieć na swoje potrzeby. Nie ma tu żadnego premium. Chcesz hosting bez reklam to idź wykup sobie własny serwer za ponad 200zł na home.pl, nazwa.pl itp., a jak na rzeczy się nie znasz to lepiej nie komentuj. Nikt tu nic nie wyłudza i też nie karze zakładać tu forum. Po za tym znajdź inny DARMOWY hosting bez reklam. Życzę powodzenia :-)
_________________
Nie udzielam pomocy po za forum!
 
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2010-11-01, 20:05   
  


Michal98, jasne tonę w długach :( Komornik zajął mi już pensję...

A teraz poważnie...

Michal98 napisał/a:
Wiecie czemu hosting nie działa.

O ile mi wiadomo to w ostatnim czasie nie było żadnych dłuższych przerw w działaniu, co więcej serwery nie są już przeciążone (wxv.pl może mieć jedynie czasami przeciążenia ale to raczej sporadycznie).
Michal98 napisał/a:
Nic się nie stało z dyskami.

Masz racje, problem był z 1 dyskiem a nie z dyskami. Obecnie oba dyski pracują w trybie równoczesnego zapisu (raid1) dlatego też sytuacja z sierpnia raczej się już nie powtórzy (w razie awarii przepinany jest dysk twardy dzięki czemu wszystkie dane są aktualne).

Michal98 napisał/a:
Wxv i reszta (czo, fora dyskusyjne) bankrutują.
Skąd masz takie informacje ;)?

Michal98 napisał/a:
Michał chce przez to wyłudzić od was pieniądze i opłacić miejsce w sieci.

Poczytaj sobie w wikipedii co oznacza słowo "wyłudzanie".

Zasada jest prosta. Reklamy => Zyski z reklam => opłacenie kosztów utrzymani platformy => zysk dla mnie

Michal98 napisał/a:
n się po prostu zadłużył i teraz żeby się oddłużyć umieszcza reklamy na naszych forach i je niszczy.

Uważasz że prowadzę hosting forów charytatywnie?

A co do zadłużenia to nie wiem skąd masz takie bzdurne informacje ;) W życiu nawet kredytu nie brałem... ;)

Michal98 napisał/a:
Proponuję wszystkim zostawienie tego hostingu, który czeka nieuchronny koniec.

Znowu informacje wyssane z palca. Nie planuje zamykać hostingu więc nie wiem czemu uważasz że to koniec?? Działamy na rynku już od półtora roku i jak wszędzie były lepsze i gorsze okresy w działaniu całej platformy ale raczej nigdy nie było powodu aby sądzić że zamykam działalność.
 
     
Michal98

Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 26
Wysłany: 2010-11-02, 10:54   
  


Mich@ł napisał/a:
Michal98 napisał/a:
Wxv i reszta (czo, fora dyskusyjne) bankrutują.
Skąd masz takie informacje ;)?

Michal98 napisał/a:
Michał chce przez to wyłudzić od was pieniądze i opłacić miejsce w sieci.

Poczytaj sobie w wikipedii co oznacza słowo "wyłudzanie".

Zasada jest prosta. Reklamy => Zyski z reklam => opłacenie kosztów utrzymani platformy => zysk dla mnie

Nigdy tylu reklam nie było. Zawsze było ich mniej. Więc skoro nie brak ci forsy to po co zamawiasz kolejne reklamy?
 
     
Michal98

Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 26
Wysłany: 2010-11-02, 10:55   
  


Tam gdzie dużo reklam to jest to dupy. Tyle powiem, bo nigdy na wxv.pl tylu reklam nie było!
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2010-11-02, 13:55   
  


Michal98, akurat tu się mylisz. Były okresy w których pojawiał się właśnie taki zestaw reklam.

Ostatnio jak dobrze pamiętam w lipcu.

Cytat:
Więc skoro nie brak ci forsy to po co zamawiasz kolejne reklamy?

Nie jestem instytucją charytatywną. Hosting jest prowadzony po to aby na siebie zarabiał i między innymi dlatego emitowane są na nim reklamy.

Zauważ że np fora w domenie czo.pl od wymiany serwera działają o niebo lepiej. A myślisz że nowy serwer wynajął i skonfigurował się sam ;)? Nie... trzeba było na to wyłożyć trochę gotówki i potraktować to jako inwestycje. A jak wiadomo inwestycje są po to aby się zwróciły z nawiązką ;)

Michal98 napisał/a:
Tam gdzie dużo reklam to jest to dupy.

Akurat myślę że reklama na warstwie wyświetlana raz na 5 min wcale aż tak uporczywa nie jest. Pomyśl jak by wyświetlała się przy każdym odświeżeniu, wtedy mógłbyś powiedzieć że reklama jest uporczywa i jest ich dużo.

Michal98 napisał/a:
bo nigdy na wxv.pl tylu reklam nie było!

Kolejny raz mijasz się z prawdą ;)
 
     
Cabriio 
Webmaster


Wiek: 27
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 368
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-11-02, 14:59   
  


Michal98, powiem Ci szczerze, że na tm hostingu reklamy są chyba w najwygodniejszej formie, zwłaszcza na czo. Ja szału dostaję jak mi co chwile reklama wyskakuje na nie których stronach a tutaj raz zamknę i spokój ;-) Po za tym dwie reklamy ci przeszkadzają? Idź i zobacz na jakiś inny darmowy hosting, na którym pliki ftp i mysql są pod opieką administratorów hostingu. Gwarantuję ci, że wyjdziesz stamtąd od razu przez ilość reklam. Po za tym jak ci one tak na wxv.pl przeszkadzają to ściągnij sobie wtyczkę, która blokuje reklamy bo jest coś takiego.
_________________
Nie udzielam pomocy po za forum!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 9

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test