Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesuwanie się cytowanego postu
Autor Wiadomość
Vogue. 

Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-08-17, 14:24   Przesuwanie się cytowanego postu
  


Mam pewien problem dotyczący mojego forum. Jeśli ktoś chce odpowiedzieć na dany post i naciska 'cytuj' to obojętnie czy cokolwiek zacytuje czy nie to wysłana odpowiedź pojawia się nie na dole wątku, ale pod cytowanym postem, co zaburza porządek w danym temacie. Jednak gdy np. napiszę się w 'szybkiej odpowiedzi' to odpowiedź pojawia się na dole.
Używam stylu BlackBlue.
Czy można jakoś na to zaradzić? Czy jest to odgórnie ustalone w stylu i nie można tego w żaden sposób zmienić?
Z góry dziękuję za odpowiedź :).
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2012-08-17, 17:50   
  


Vogue., zrób screena ;)
 
     
Vogue. 

Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-08-17, 20:35   
  


http://i47.tinypic.com/e7h2bn.png

Mam jeszcze jeden problem dotyczący tego forum.
Dzisiaj wyskoczyło mi zagrożenie w przeglądarce Chrome:
"Ostrzeżenie: coś tu jest nie w porządku!
Witryna www.survchina.wxv.pl zawiera treści z witryny finepixar.info, która jest znana jako źródło złośliwego oprogramowania. Otwarcie tej witryny grozi zainfekowaniem komputera wirusem.
Według informacji Google kontynuowanie grozi zainstalowaniem na komputerze złośliwego oprogramowania. Jeśli witryna już była odwiedzana lub jest zaufana, istnieje możliwość, że niedawno doszło do włamania do niej przez hakera. W tej chwili odradzamy kontynuowanie – możesz spróbować ponownie jutro albo przejść do innej witryny."

Wcześniej tego nie było.
Czy to oznacza, że ktoś mi się włamał na forum? I czy można to jakoś rozwiązać?
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2012-08-17, 21:41   
  


Vogue., jeżeli chodzi o cytowanie to popatrz w PA ustawienia wyświetlania postów.

A co do komunikatu to popatrz czy nie masz gdzieś na forum wklejonego kodu (np obrazka) z tej strony.
 
     
Dariiczka 

Wpisz dowolną liczbę: 1
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 34
Wysłany: 2012-08-17, 22:12   
  


Vogue. napisał/a:
Dzisiaj wyskoczyło mi zagrożenie w przeglądarce Chrome:
"Ostrzeżenie: coś tu jest nie w porządku!
Witryna www.survchina.wxv.pl zawiera treści z witryny finepixar.info, która jest znana jako źródło złośliwego oprogramowania. Otwarcie tej witryny grozi zainfekowaniem komputera wirusem.
Według informacji Google kontynuowanie grozi zainstalowaniem na komputerze złośliwego oprogramowania. Jeśli witryna już była odwiedzana lub jest zaufana, istnieje możliwość, że niedawno doszło do włamania do niej przez hakera. W tej chwili odradzamy kontynuowanie – możesz spróbować ponownie jutro albo przejść do innej witryny."


Mam ten sam problem. Choć tak naprawdę, nie tylko ja. Każdy użytkownik mojego forum również nie może nawet wejść na stronę. Jakąkolwiek z domeny wxv.pl i czo.pl. Ten sam komunikat wyskakuje głównie na przeglądarce chrome. Przejrzałam forum kilkakrotnie na mozilli i nie ma tam nic związanego z finepixar.info. Przynajmniej nic, co mogłabym zauważyć i usunąć.
Po chwili namysłu doszłam do wniosku, że kiedy forum jest włączone, a reklamy z kolei są wyłączone przez panel na wxv.pl, forum nie jest blokowane przez zabezpieczenia. Natomiast gdy wyłączę forum (kilkugodzinny remont), reklamy rzecz jasna znów się pojawiają, w czego efekcie forum na nowo jest blokowane przez zabezpieczenia.
Mój wniosek jest z tego taki: jakaś reklama jest po prost zainfekowana przez złośliwe oprogramowanie, czy coś w ten deseń. I ot, jest możliwość zlikwidowania reklam.. przynajmniej na najbliższy czas? Może wtedy wszystko byłoby w porządku..
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2012-08-17, 22:48   
  


Faktycznie problem był spowodowany przez jedną z sieci reklamowych, która emituje reklamy na forach.

Obecnie sieć została odłączona do czasu wyjaśnienia sytuacji.


Chyba muszę wyłączyć adblocka, ponieważ przez to nie miałem żadnego komunikatu ;)
 
     
Dariiczka 

Wpisz dowolną liczbę: 1
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 34
Wysłany: 2012-08-17, 22:56   
  


Teraz już wszystko działa. Dziękuję. :)

Poza tym, w pewnym momencie coś mi śmierdziało, jak już pisałam, z tymi reklamami. A po wyłączeniu forum, wiadomo, że i tak one na nowo się pojawiają, więc.. Ale już jest wszystko okiej, i raz jeszcze, dzięki wielkie. :)
 
     
Vogue. 

Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-08-18, 12:17   
  


Dziękuję bardzo za pomoc, faktycznie w PA można zmienić to cytowanie :).
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.32 sekundy. Zapytań do SQL: 8

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test