Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z panelem czo.pl
Autor Wiadomość
Bell 

Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 3
Wysłany: 2011-12-31, 00:16   Problem z panelem czo.pl
  


Po problemach z 'rangami' narodził się kolejny. Chciałam usunąć podstawowe rangi Admina i Moda w panelu. Zalogowałam się na swój email i... Ku zdziwieniu nie mam dostępu do mojego forum w panelu. Nie ma nic poza Załóż nowe forum i Wyloguj.

Nie ma szans, by stare forum było założone pod innym adresem, ponieważ ZAWSZE używam tylko jednego do rejestracji (Nawet sprawdziłam na swoim forum, na jakim emailu mam konto admina).

Z ciekawości kliknęłam na załóż nowe forum, założyłam pierwsze lepsze i opcje panelu się pokazały, ale tylko dla nowego forum!

Teraz już kompletnie nie mam pojęcia co zrobić, wszystko to wygląda tak, jakby moje główne forum po prostu 'zniknęło' z panelu, albo nigdy go tam nie było. Dodam, że opcji NIE BYŁO nawet przed kliknięciem w założenie nowego forum.

Czy da się to jakoś rozwiązać? Nie mogę przecież kontynuować poruszania się po własnym forum bez możliwości np. ogarnięcia rang poprzez brak opcji usuwania tych podstawowych.
 
     
IronButterfly 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 14
Wysłany: 2011-12-31, 00:22   
  


Skoro na jednym mailu masz założone kilka for, to żadne z nich nie zniknęło. Pod 'Załóż forum' i 'Wyloguj' masz pole 'Wybierz forum'. Twoje fora są po prostu w formie listy.
 
     
Bell 

Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 3
Wysłany: 2011-12-31, 01:38   
  


Niestety, nie jest. Prześledziłam każdy zakątek strony i NIE MA. Zanim założyłam nowe, nie było w ogóle żadnych opcji typu usuwanie domyślnych rang. Dopiero jak założyłam nowe, pojawiło się kilka opcji, ale dotyczą one tylko tego nowego, a mi zależy na opcjach dotyczących mojego głownego forum, które było założone jako pierwsze
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2012-01-01, 14:05   
  


Bell, powinno być już ok.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 9

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test