Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sponsoring Forów
Autor Wiadomość
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2009-12-06, 00:41   Sponsoring Forów
  


Chciałbym zaproponować Wam nową ofertę dotyczącą forów. A konkretnie jestem w stanie zapewnić dla ciekawych forów domenę i oddzielny hosting.


Co zyskujesz?
:arrow: własny niepowtarzalny adres [domeny z rozszerzeniami: *.info/*.com/*.net/*.biz/*.pl - rozszerzenie zależy od dostępności domeny, wielkości forum i tematyki]
:arrow: dodatkowe modyfikacje do forum [modyfikacje będą dodawane w miarę moich możliwości]
:arrow: wgranie własnego stylu który będzie wyświetlany tylko na Twoim forum [styl wystarczy podesłać mi na maila]
:arrow: pozycjonowanie forum w Google.pl [w miarę moich możliwości i wolnych zasobów będę pozycjonował forum na frazy związane tematyczne]
:arrow: szybsze działanie [w przypadku problemów z wydajnością jestem w stanie w przeciągu 24h przenieść forum na inna maszynę serwerową]
:arrow: pomoc w zarządzaniu forum [sprawy techniczne]

Czego oczekuje:
:arrow: wyłączności do zarządzania linkami na forum [Jedynie ja mam prawo umieszczać linki]
:arrow: forum musi być otwarte dla gości czyli "goście muszą mieć możliwość czytania tematów/postów] (mogą mieć zablokowane pisanie)
:arrow: odpowiedzialną administracje [nie interesuje mnie współpraca z ludźmi którzy porzucą projekt po paru dniach]


Konsekwencje:
:arrow: brak możliwości wykupienia bazy danych [niestety tego typu projekty będę inwestował swój kapitał dlatego też nie chciałbym aby w przyszłości ktoś chciał wykupić bazę forum w które włożyłem swój czas i kapital]
:arrow: chciałbym aby wszystkie większe zmiany były konsultowane ze mną z uwagi na to że mam doświadczenie w prowadzeniu forów a nie każda zmiana musi być trafna :)
:arrow: tak jak moża było wywnioskować z poprzednich podpunktów sprawami technicznymi zajmuje się Ja czyli nie ma dostępu do ftp/mysql.


Dlaczego stawiam warunki takie a nie inne :)?

Fora będą wykorzystywane przeze mnie na potrzeby SEO [pozycjonowanie] dlatego też muszę mieć pełną kontrolę techniczną nad danym forum. Dla mnie fora będą przede wszystkim inwestycja długoterminowa, wszystkie rozwijające się fora będą miały przedłużone domeny [zwykle dla początkujących webmasterów jest to dość spory koszt] jak i zapewniony hosting (również pozycjonowanie w miarę moich zasobów ).

W celu złożenia swojej propozycji dotyczącej sponsoringu proszę o podanie następujących informacji na PW:
:arrow: adres forum [jeżeli takowe istnieje - istnieje możliwość przeniesienia forum z wxv.pl/czo.pl/fwr.pl/grupy-dyskusyjne.pl]
:arrow: opisać w kilku zdaniach tematykę forum
:arrow: wiek administracji :) [sponsoring kierowany jest również do osób nieletnich jednakże lubię wiedzieć z kim współpracuje]



Jeżeli są jakieś dodatkowe pytania to proszę pisać w tym temacie ;)
 
     
Beata
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-06, 09:14   

Ja mam takie pytanie, choć wiem że to nie zostało ujęte ale czy z naszej strony trzeba będzie włożyć jakiś wkład finansowy?
 
     
Gość

Wysłany: 2009-12-06, 09:46   

Beata napisał/a:
Ja mam takie pytanie, choć wiem że to nie zostało ujęte ale czy z naszej strony trzeba będzie włożyć jakiś wkład finansowy?
Przecież pisze ze On wkłada kapitał, wiec o co chodzi?
 
     
Beata
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-06, 09:47   

Anonymous napisał/a:
pisze ze On wkłada kapitał, wiec o co chodzi?

Więc o to chodzi aby mi admin odpisał.
 
     
Zero 

Wpisz dowolną liczbę: 444
Dołączył: 05 Paź 2009
Posty: 265
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2009-12-06, 10:27   
  


Mich@ł napisał/a:
Jeżeli są jakieś dodatkowe pytania to proszę pisać w tym temacie


Wszystko pięknie, nawet mi się podoba. Tylko skąd wziąć użytkowników :?: można w dwóch ciągnąć forum pewien okres czasu ( nawet kilka miesięcy) tylko co dalej, jak nikt nie przybędzie :?:
 
     
Beata
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-06, 10:30   

Michał, a ja mam takie pytanie: czy byłaby możliwość za ustaloną przez ciebie kwotę aby dane forum mogło sobie wykupić jakieś dodatkowe opcje w panelu? jeśli nie to czy mógłbyś rozważyć to?
 
     
Zero 

Wpisz dowolną liczbę: 444
Dołączył: 05 Paź 2009
Posty: 265
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2009-12-06, 11:15   
  


Myślę że trzeba by napisać jakie jest niezbędne minimum by przystąpić do programu. Mam na myśli; tematy, posty, jakieś minimum które będzie wymagane a zapewni to również pewien komfort adminom for.
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2009-12-06, 14:11   
  


Beata napisał/a:
Ja mam takie pytanie, choć wiem że to nie zostało ujęte ale czy z naszej strony trzeba będzie włożyć jakiś wkład finansowy?
Nie ;)

Zero napisał/a:
Tylko skąd wziąć użytkowników :?: można w dwóch ciągnąć forum pewien okres czasu ( nawet kilka miesięcy) tylko co dalej, jak nikt nie przybędzie :?:
Zero, na znajdowanie userów są różne sposoby, między innymi pomocne będzie pozycjonowanie które po części również oferuje (w moim interesie jest aby forum zdobyło ładne parametry ważne dla SEO, które również powinny się przekładać na trafic z wyszukiwarki).

Beata napisał/a:
Michał, a ja mam takie pytanie: czy byłaby możliwość za ustaloną przez ciebie kwotę aby dane forum mogło sobie wykupić jakieś dodatkowe opcje w panelu?
Nie ma takiej możliwości technicznej. Między innymi dlatego też zaproponowałem swoją ofertę :)

Zero napisał/a:
Myślę że trzeba by napisać jakie jest niezbędne minimum by przystąpić do programu.
Powiem Ci że konkretnych wymagań nie mam :) Wszystko zależy od tematyki forum :) Jestem w stanie rozważyć każdą propozycje ;)
 
     
Szogi1910 

Wpisz dowolną liczbę: 1
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 938
Wysłany: 2009-12-06, 14:39   
  


Szkoda że nie ma dostępu do ftp i nie będzie można wykupić bazę danych bo bym się skusił.

P.S A jak bym nie chciał żebyś mi pozycjonował itp tylko udostępnił serwer a ja robił wszystko sam to byś mi dał dostęp do ftp i mysql??
_________________
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2009-12-06, 14:46   
  


Szogi1910, niestety obecnie takiej możliwości nie przewiduje z prostej przyczyny, seo jest działaniem długoterminowym ;) Zwykle jakieś zadowalające dla Mnie efekty będą widoczne dopiero po 3-4 miesiącach :)

A w przypadku gdybym dawał również dostęp do ftp straciłbym pełną kontrole nad tym co się dzieje na danym forum "w kwestiach technicznych". Dodatkowo nie miałbym kontroli nad tym co się znajduje na serwerze a to również jest dla mnie dość istotne.
 
     
Zero 

Wpisz dowolną liczbę: 444
Dołączył: 05 Paź 2009
Posty: 265
Skąd: Stamtąd
Wysłany: 2009-12-06, 15:16   
  


Jeszcze jedno pytanie: Reklamy będą tylko na głównej, czy między postami też :?: (jak to bywa na niektórych forach) Pytam bo te między postami są strasznie wkurzające.
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2009-12-06, 15:54   
  


Zero, na początku reklam w ogóle nie przewiduje ;) W późniejszym okresie zawsze można się dogadać co i jak ;) W przypadku dużych forów możliwe że jedynie reklama podobna do tej na wxv.pl czyli bilbord ale to już ostateczność (duże fora generują bardzo duże obciążenie dlatego też reklama mogła by pokrywać jakąś część kosztów utrzymania).

Ogólnie liczę na to że fora będą przede wszystkim przyjazne dla użytkownika :)
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2009-12-06, 20:15   
  


Jeszcze jeden dodatek:
:arrow: własne koto email w domenie forum ;) [opcjonalnie]
 
     
shadyPL

Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 1
Wysłany: 2009-12-08, 16:45   

a jeśli chodzi o linki to mam pytanie ile ich bedzie bo wspomniales ze bedziesz sam dodawal linki ale nie napisałeś ile
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2009-12-08, 17:54   
  


shadyPL, po około 3 miesiącach około 8-10 (nie wliczając linków wbudowanych w style/skrypt forum) jednakże nie podałem dokładnej wartości przede wszystkim dlatego aby mieć w tej kwestii szersze pole manewru :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 9

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test