Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak HTMLa w Komunikacie zamkniętego forum
Autor Wiadomość
Vela 


Wpisz dowolną liczbę: 10
Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 92
Wysłany: 2013-10-15, 14:37   Brak HTMLa w Komunikacie zamkniętego forum
  


Witam.

Kiedys, dawno temu miałam pewne forum i jest ono do dziś nie otwarte. Przy pomocy opcji "Wyłącz forum" umieściłam tam stosowne komunikaty. Wszystko obarczyłam HTMLem i ładnie to wygląda. Można zobaczyć: http://www.astral.czo.pl/index.htm

Założyłam parę dni temu nowe forum i chciałam uzyskać tam ten sam efekt. Skopiowałam nawet kod tego wszystkiego z Astrala i wkleiłam na nowym forum. Niestety, pomimo tego samego stylu, HTML nie działa tam wcale. Można zobaczyć: http://www.smocza-utopia.wxv.pl/

Da się coś z tym zrobić? Bardzo jest mi to potrzebne. Może gdzieś w opcjach musi być zaznaczony HTML?
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2013-10-15, 15:55   
  


Vela, a wejdź na stare forum usuń komunikat, zapisz ustawienia i wklej go ponownie.

W Podstawowej konfiguracji forum w tym komunikacie html nie jest obsługiwany, co więcej wszystkie znaczniki htmla są "wycinane".
 
     
Vela 


Wpisz dowolną liczbę: 10
Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 92
Wysłany: 2013-10-15, 19:16   
  


Nie będę tego robić, bo pewnie to zniknie, a ja tego nie chcę...

Koniecznie musi to być? HTML byłby bardzo wskazany w tym miejscu, bo ściana tekstu bez ładu i składu jest raczej trudna do ogarnięcia.
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2013-10-15, 19:30   
  


Vela, to pole przeznaczone jest na umieszczenie komunikatu w przypadku np gdy na forum robione są jakieś prace administracyjne lub po prostu w celu informacji że forum zostaje zamknięte. Nie jest to tablica ogłoszeń aby html był potrzebny... ;)

Fora nieużywane są z czasem usuwane z systemu bo po co mają marnować przestrzeń i zasoby ;)?
 
     
Vela 


Wpisz dowolną liczbę: 10
Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 92
Wysłany: 2013-10-16, 10:45   
  


Nie jesteś na czasie, to właśnie jest tablica ogłoszeń. Profesjonalne fora piszą stosowne, długie i wyczerpujące komunikaty, a nie powody typu "Zamykam bo idę do kibla".

To forum akurat jest w budowie i żeby informować graczy o pracach, chciałam stworzyć coś ala Twitter/Facebook, ale bez Twittera/Facebooka, bo użytkownicy PBFów hejcą te portale społecznościowe.

Dziwne jest to, że kiedyś to było, a teraz zostało usunięte... Można było to po prostu zostawić, nie wiem w czym problem.
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2013-10-16, 23:15   
  


Vela, a możesz przybliżyć mniej więcej termin kiedy była dostępna taka opcja ;)? Bo problem w tym że ja akurat nic nie usuwałem więc możliwe że to kwestia konfiguracji ;)

Vela napisał/a:
Nie jesteś na czasie, to właśnie jest tablica ogłoszeń. Profesjonalne fora piszą stosowne, długie i wyczerpujące komunikaty, a nie powody typu "Zamykam bo idę do kibla".
Ja mówie jak to wygląda z mojego punktu widzenia ;) Nie zajmuje się forami PBF, wręcz nawet nie wiem na czym polega ten fenomen ;)

W swojej karierze obsługuje/obsługiwałem jedynie fora tematyczne lub wielotematyczne i z opcji komunikatu korzystałem tylko w przypadku przenosin lub jakiś prac konserwacyjnych ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 5

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test