Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Backup tematu
Autor Wiadomość
dziadek

Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 36
Wysłany: 2014-02-27, 15:10   Backup tematu
  


Witam.

Bawiłem się swoim forum i edytowałem pewny post - dość długi, przez przypadek go skasowałem i zapisałem jako coś innego jednocześnie tracąc całą zawartość.

Czy da się to jakoś cofnąć ?
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2014-02-27, 15:47   
  


dziadek, dla jednego tematu nie ma sensu przywracać backupu. Więcej przy tym roboty niż to warte, szczególnie że przy operacji na bazach danych zawsze mogą pojawić się problemy typu złe kodowanie znaków.
 
     
dziadek

Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 36
Wysłany: 2014-02-27, 16:01   
  


Jednak zależy mi na tym, post ten był nieedytowany bardzo długo więc napewno łapie się na backup. Chciałbym zaznaczyć, że moje forum jest jednym z najbardziej aktywnych w kategorii gry komputerowe. Przede mną są tylko 2 fora, które używają botów do nabijania postów. Więc teoretycznie jestem pierwszy. Dlatego baaardzo bym prosił o przywrócenie backupu tego jednego tematu jeśli znajdziesz czas.
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2014-02-27, 17:12   
  


dziadek, niestety dla jednego postu nie widzę przesłanek aby przywracać backup, szczególnie tak jak wspomniałeś Twoje forum jest spore co dodatkowo utrudnia cały proces.

Cytat:
Dlatego baaardzo bym prosił o przywrócenie backupu tego jednego tematu jeśli znajdziesz czas.

Nie ma możliwości przywrócenia backupu jednego tematu. Można przywrócić całe forum ale tak jak wspomniałem nie ma to większego sensu, przy tej skali "strat".

Jedynie co mogę polecić to sprawdzenie czy przypadkiem nie zapisała się historia edycji postu (nie pamiętam czy zapisuje również historia administratorów).

Dodatkowo aby na przyszłość nie było tego typu problemów polecam udostępnić przeglądanie forum również osobą nie zalogowanym, dzięki temu każdy temat zapisany będzie w cache Google i zawsze będzie można odczytać jego treść.
 
     
dziadek

Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 36
Wysłany: 2014-02-27, 17:28   
  


I tym postem bardzo mi pomogłeś.

Historia edycji postu...

Dziękuję :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 9

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test