Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem ze stylami proszę o pomoc Admina :(
Autor Wiadomość
usia 

Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 106
Wysłany: 2010-03-30, 09:04   Problem ze stylami proszę o pomoc Admina :(
  


Witam ...
Zawsze staram się sama rozwiązywać problemy ale już nie mogę .. emocje idą na mój mózg i zaczęłam już wyć .. ja już nie wytrzymuję tego .. zrobiłam forum testowe i tam jest wszystko ok .. na moim forum wszystko do bani ... Michał pomóż ponieważ ja już nie wiem co mam zrobić i raczej nikt mi tu nic mądrego nie poradzi ...

zacznę od pierwszego problemu .. w panelu mam ustawienia ok .. min..

PA - Ogólne - Strony Głównej - Style na stronie głównej? - TAK
PA - Ogólne - Główne - Zignoruj Styl Użytkownika - NIE

pozostałe ustawenia w całym PA sa ustawione też dobrze ... ani ja ani żaden użytkownik nie może zmienić stylu jaki dałam do wyboru a sprawdzałam stronę na 3 przeglądarkach i nie jest to kwestia ustawień żadnej z nich ... żeby było jeszcze śmiesznej to z pozycji gościa nie będac zalogowana mogę zmienić styl na swoim forum lecz po zalogowaniu NIE :-( :-( :-( dałam 2 style do wyboru oprócz głównego domyślnego ...

nie napiszę od jakiego czas tak jest ale już deko czasu jest .. kombinowałam sama i zrobiałam co tylko mogłam .. na nic moje godziny spędzone przy kompie ..


druga sprawa .. wiele stylów na moim forum jest rozjechanych .. na testowym sa oki a u mnie bleeeeeeeeee ... chciałam zmienić styl ale nie moge no nie mogę bo rozjechany .. przykład ..



.. jestem bezsilna..prowadzić forum w takim stanie mija się z celem .. tyle pracy w nie włożyłam i to boli.. boli moja bezsilność że, nie moge nic z tym zorobić a na stestowym forum wszystko śmiga na fulll :(

1 - nie można zmienić stylu będąc zalogowanym tylko z pozycji gościa
2 - sporo stylów jest rozjechanych

błagam o pomoc :(
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2010-03-30, 14:18   
  


usia, zainstaluj na swoim forum styl który się rozjeżdża bo se screena zbyt wiele nie wywnioskuje ;)
 
     
patrykgdy

Dołączył: 20 Lut 2010
Posty: 73
Wysłany: 2010-03-30, 14:24   
  


Zmienić styl możesz w swoim profilu, i pewnie dlatego, bo wyłączona jest opcja bodajże zmiana stylów na stronie głównej. Sprawdź w profilu czy możesz zmieniać. Skumałem o co chodzi z rozjechanym stylem, chodzi o to, że trzeba przewijać stronę w poziomie. Niestety na to chyba nic nie poradzisz, spróbuj może styl BlackBlue/MyXbox i zobacz czy się rozjeżdżają.
 
     
usia 

Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 106
Wysłany: 2010-03-30, 15:03   
  


Mich@ł napisał/a:
usia, zainstaluj na swoim forum styl który się rozjeżdża bo se screena zbyt wiele nie wywnioskuje ;)


, oczywiście juz dałam min rozjechany .. tylko zastanawiam się dlaczego na forum testowym na wxv.pl jest wszystko ok a u mnie nie?

no i te nieszczęsne style .. ile bym nie dała stylów do wyboru na główną to żadnego ani ja ani uzytkonicy nie moga zmienić a jest cześć ludzików którzy nie trawią ciemniejszego stylu .. zaraz dam na domyślny ten rozjechany .. pomóż jak możesz .. będę na prawde wdzięczna

_______________________________________________________

Cytat:
Zmienić styl możesz w swoim profilu, i pewnie dlatego, bo wyłączona jest opcja bodajże zmiana stylów na stronie głównej.


usia napisał/a:
PA - Ogólne - Strony Głównej - Style na stronie głównej? - TAK
PA - Ogólne - Główne - Zignoruj Styl Użytkownika - NIE


nie jest wyłączona .. ani ja ani uzytkonicy nie możemy wybrać stylu pomimo że widzimy po rozwinięciu okienka i klikamy na inny styl lecz nie ładuje się i jest nadal domyślny.. jest kilka styli do wyboru na str głównej ..
nikt zalogowany nie może zmienić .. nie zalogowany z pozycji gościa może zmienić ale nie MY

patrykgdy napisał/a:
Niestety na to chyba nic nie poradzisz


na wszystko jest rada ponieważ na testowym jest ok .. u innych na forach jak zobaczyłam i trafiłam na częśc rozjechanych tez maja ok .. coś u mnie jest nie tak pomimo że mam dobrze ustawiony panel ...
Ostatnio zmieniony przez usia 2010-03-30, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
usia 

Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 106
Wysłany: 2010-03-30, 15:12   
  


do usiniecia
Ostatnio zmieniony przez usia 2010-03-30, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2010-03-30, 15:26   
  


usia, powodem rozjeżdżania się stylów są Twoje linki w stopce.

A co do drugiego problemu to stwórz konto testowe i podeślij mi dane od logowania na PW
 
     
usia 

Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 106
Wysłany: 2010-03-30, 15:36   
  


Mich@ł napisał/a:
usia, powodem rozjeżdżania się stylów są Twoje linki w stopce.

A co do drugiego problemu to stwórz konto testowe i podeślij mi dane od logowania na PW


hmm..być może że, linki ale które .. zobaczę na testowym, może jakiś banner :-/ .... mam konto testowe ale zrobię jeszcze jedno i podeśle .. dzieki :->
 
     
Szogi1910 

Wpisz dowolną liczbę: 1
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 938
Wysłany: 2010-03-30, 16:48   
  


A co do tego ze twoi userzy nie moge zmieniać stylu ani ty na stronie główniej ponieważ Ustawilas jakis styl na domyślny i nie wazne wtedy ze ty zmieniasz na stronie główniej bo sie nie zmieni
_________________
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2010-03-30, 18:02   
  


usia, obstawiam jakiś dodatek js ew nie działający obrazek. Spróbuj pościągać wszystkie bajery bo na razie nic innego mi do głowy nie przychodzi.
 
     
usia 

Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 106
Wysłany: 2010-03-30, 19:41   
  


Szogi1910 napisał/a:
A co do tego ze twoi userzy nie moge zmieniać stylu ani ty na stronie główniej ponieważ Ustawilas jakis styl na domyślny i nie wazne wtedy ze ty zmieniasz na stronie główniej bo sie nie zmieni

to nie to Szogi .. jeden styl zawsze się daje jako domyślny aby był stały bynajmniej ja tak robię .. jesli komus nie pasuje to daje się 2 do wyboru i takie ustawienie nie powoduje tego co mam :))


Mich@ł napisał/a:
usia, obstawiam jakiś dodatek js ew nie działający obrazek. Spróbuj pościągać wszystkie bajery bo na razie nic innego mi do głowy nie przychodzi.


tak czułam ale nie byłam pewna .. dzieki Michał .. wezme na testowe pojdyńczo bannery z dołu bo być może ten na CB forum ponieważ nie jest w moim kodzie, pozostałe mają mój kod a, nie powiiny blokować .. linki też mają moje kody .. może jeszcze okna, chodzi o kod do samego okna gdzie mam bannery i tagi ..

dzięki za spr :-> .. napisze do użutkowników

__________________________________________________

to jednak nie kody .. nie wiem co .. wszystkie kody z głównej z formaniaka wzięłam na forum testowe oczywiście oprócz logo ..testowe działa i można zmienić style a u mnie nie .. ustawienia w panelu dałam tak jak na formaniaku ..nie wiem co sie stało .. tak mam już mniej więcej od miesiąca ale nie pisałam o tym ..
tu jest testowe forum .
... http://www.testownik.wxv.pl/

nie wiem Michał jaka przyczyna ale nie kody .. ile bym ich więcej nie dała na testowe to testowe śmiga jeśli chodzi o zmianię stylu w okoenku na głównej... nie wiem :((
Ostatnio zmieniony przez usia 2010-03-31, 09:26, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Mich@ł
Administrator

Wpisz dowolną liczbę: 1234567890
Pomógł: 163 razy
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3323
Wysłany: 2010-03-30, 23:21   
  


usia, jutro wyjeżdżam już na święta więc to tematu wrócimy zapewne dopiero w przyszłym tygodniu.

Spróbujemy podmienić config Twojego forum i zobaczymy jakie będą efekty. Na chwilę obecną nie mam pojęcia co może być przyczyną nie działania tej opcji.
 
     
usia 

Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 106
Wysłany: 2010-03-31, 09:19   
  


Dzięki Michał .. w szczególności chodzi o możliwość zmiany stylu przy zalogowaniu, jako admin forum wyczerpałam wszelkie kombinacje, możliwości wewnętrzne w PA oraz zewnętrzne aby sprawdzić przyczynę... tak ajk ty na chwilę obecną nie odkryłam przyczyny... udanego wyjazdu oraz powrotu życzę ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 4

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test