Forum Supportu Strona Główna Forum Supportu
czo.pl/wxv.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Szogi1910
2010-05-19, 19:26
kopiowanie pomysłów
Autor Wiadomość
Aven


Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 5
Wysłany: 2010-05-18, 00:55   kopiowanie pomysłów
  


Tak więc chciałam spytać jak wygląda sprawa z kopiowaniem czyiś pomysłów? Wyjaśnię dokładnie o co mi chodzi. Prowadzę forum RPG, ale wiadomo że aby nie było nudo to ciągle coś z pozostałymi prowadzącymi wymyślamy, jakieś urozmaicenia do gry. Np wprowadziliśmy coś na wzór kont bankowych - i teraz inne forum też zaczęło coś takiego sobie wprowadzać. Co prawda wykonanie nieco zmienili ale widać że to i tak jest zaczerpnięte od nas - jedna z tych adminek poza tym grała pierwsze u nas, kopiowała też początkowo grafikę (animacje) wykonywane przez jedną z naszych adminek.

Wiem że nic strasznego się nie stało, że te konta skopiowały. Jednakże co jeśli będą dalej kopiować nasze pomysły? Denerwujące to jest, ze względu na to że jednak w wymyslenie czegoś trochę pracy się włożyło. Da się coś z tym zrobić? Zgłosić gdzieś? Sama nie wiem czy obejmują to prawa autorskie.

Co do samych adminek to próbowałyśmy z nimi to wyjaśnić, ale całkowicie nasze wiadomości olewają.
 
     
axxa 

Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 187
Wysłany: 2010-05-18, 05:44   
  


Aven napisał/a:
kopiowała też początkowo grafikę (animacje) wykonywane przez jedną z naszych adminek.

Uważam, że w tej sytuacji złamała prawa autorskie waszego forum; przed skopiowaniem czyjegoś postu powinna była spytać się o zgodę autora a tak nie było.
 
     
Aven


Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 5
Wysłany: 2010-05-18, 09:49   
  


jedna z użytkowniczek tego forum skopiowała także całą karte postaci jednej z naszych adminek. pisałyśmy w tej sprawie - że jest słowo w słowo przekopiowane itd, bo nasza adminka chciała żeby tamte adminki albo usunęły tą kartę albo kazały zmienić no ale też nic nie odpowiedziały ani nic w tej sprawie nie zrobiły. dlatego pisze tutaj - bo skoro z nimi nie mozna dojść do porozumienia to już nie wiem jak inaczej można to zrobić.
 
     
Damian9525 
Skutery <33


Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 53
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-05-24, 19:56   

Takimi sprawami zajmuje się administrator - Mich@ł. Trzeba na niego poczekać i to on podejmie decyzje i stwierdzi czy trzeba "zablokować" forum. Poczekamy, zobaczymy. Bez zbędnego spamu... ;-)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Reklama

Baza przepisów kulinarnych
System reklamy Test